Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez szerintetek nem röhejes?

Ez szerintetek nem röhejes?

Figyelt kérdés

[link]


Nincs semmi bajom a zsidókkal, de nevetséges, hogy egy régen történt dolog miatt, egy VASÚTTÁRSASÁGTÓL akarnak egy kis pluszpénzhez jutni. Főleg, hogy a kártérítést igénylők közül egyik sem volt koncentrációs táborokban, ők csupán leszármazottai a deportált zsidóknak. Ennyi erővel követelhetek kártérítést én is Ausztriától, mert teszem azt megölték az egyik felmenőm a '48-as szabadságharcban?


2010. febr. 11. 18:23
1 2 3 4 5
 41/43 X. Maté ***** válasza:

13:57


Nem tudtam, hogy a zsidók robbantották ki az I. Világháborút, de jó, hogy mondod.

Az ország ott bukott volna meg?

Szerintem ennyire pontosan nem lehet meghatározni, mert egy ország bukása hosszasabb folyamat. Mindegy, mert szerinted aki nem utálja a zsidót az zsidó párti,tehát velük van. Nem akarok többet vitatkozni, mert ilyen szűken látó emberrel ritkán találkozni. Én mondhatok neked bármit, a magadét fogod úgyis csak fújni.


Zsidó katonák, hogyne lennének, ezt is valami okos találta ki, hogy nincs....


Csak szeretném tudni tőletek, mert nagyon tájékozottnak tűntek, ti honnan tudtok ezekről az összeesküvés elméletekről?

Valaki írta, hogy mi egyszerű emberek másképp látjuk, de mit látsz? Ha ténylegesen 90% a vezető hatalmaknak zsidó lenne, akkor, mégis miért beszélgethetünk ilyenekről? Nem lenne elég hatalmuk elcsitítani a dolgokat? Nem tudnák teljes mértékben másra kenni? Nem tudnák megakadályozni a Hitler féle emberkék hatalomra kerülését?

HONNAN TUDTOK AZ ÖSSZEESKÜVÉSEKRŐL? :D

2010. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Pfuuuu papolsz itt nekem a szűken látásról meg hogy nem vitatkozol stb...Na most az én szemszögemből te vagy éppen a szűken látó, és rá adásul még vitatkozni sem akarok csak véleményeztem a drága zsidó népet.A baj meg veled van mert nem sokan látják így ahogy te. Művelt vagy de azon kívül hogy ezzel kicsit felvágtál szerintem senkiben nem indítottál el semmiféle sajnálatot irántuk. Olyan dolgokkal érveltél amiről mindenki tud....de kit érdekel. A zsidókon kívül senki sem akarja a Magyar népet tönkre tenni, és világuralomra törni!!! Hitler ide vagy oda , azért el gondolkodtató a zsidó üldözés a 2. v.háború idején....mit gondolsz egyik reggel úgy kelt fel a Bajusz, hogy na most akkor fogjuk meg az összes zsidót aztán gyilkoljuk őket le?!!!? Elég egyszerű lenne ha így látnád! A történelem könyvek nem nagyon térnek ki rá hogy a gazdag zsidó üzletemberek jócskán hozzá járult kelet-német ország rossz anyagi helyzetéhez. Éhezett a nép, és gazdaságilag teljesen tönkre vágták az országukat!!! Ja Hitler úrnak is volt szerencséje zsidó cimborához fiatalon, akivel semmi baj sem volt mert rendesek a zsidók általában szerinted, de azért kiderült róla kicsit későn ,hogy jól lehúzta saját barátját.(ezt csak az érdekességképpen írtam).Egyébként a népirtást én is elítélem de gondolom úgy sem hiszed el!!!! Hitler rá jött arra közel 100 éve amire mi lehet sosem fogunk rádöbbenni és tenni ellene....Vissza fordítanám a kérdést hogy te mi alapján érzed azt hogy neked van igazad??? Az igazság alapja egyenlő a mi teóriánkkal csak szemszög kérdése az egész!!!Szerintem ne védd őket vagy ha már megteszed akkor ne más más népcsoportokat márts be hanem igazold azt hogy rendes nép és ezt alá is támasztod!!!
2010. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 X. Maté ***** válasza:
Én most nem fogom őket védeni körömszakadtáig, szerintem csak semmivel nem rosszabbak mint bármelyik más népcsoport...
2010. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!