Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez szerintetek nem röhejes?

Ez szerintetek nem röhejes?

Figyelt kérdés

[link]


Nincs semmi bajom a zsidókkal, de nevetséges, hogy egy régen történt dolog miatt, egy VASÚTTÁRSASÁGTÓL akarnak egy kis pluszpénzhez jutni. Főleg, hogy a kártérítést igénylők közül egyik sem volt koncentrációs táborokban, ők csupán leszármazottai a deportált zsidóknak. Ennyi erővel követelhetek kártérítést én is Ausztriától, mert teszem azt megölték az egyik felmenőm a '48-as szabadságharcban?


2010. febr. 11. 18:23
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
22%

Már megint általánosítotok. mindig lesznek aljas emberek, voltak is és vannak is.

De az az aljas ember nem cska zsidó lehet ám, hanem katolikus, vagy protestáns vallású, esetleg ateista, a nácikról és a komcsikról ne is beszéljünk.

ellenben vannak nagyon jó emberek a keresztények ateisták között is, pont a zsidók között nem létezik jó ember?

Jézus is zsidó volt mert ő zsidónak vallotta magát akkor is amikor a népe megtagadta.

szidjátok még a zsidókat és Jézust szidjátok.

Nem általánosíthattok, mert nevetséges és kicsinyes dolog, és eredménytelen is.


Igen nevetséges amit ezek az emberek csinálnak, de ők nem az egész népük, mint ahogy a nácik nem egyenlőek a németekkel, és ahogyan a kommunisták sem az oroszokkal, vagy a kínaiakkal...

2010. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel pereljük be Oroszországot, mert magyar holokausztot csináltak. Halál komolyan ezt kellene csinálni. Száz év alatt rengeteg magyart öltek meg a kárpát medencében.
2010. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem általánosítunk,de ez a per abszurd.Szerencsére alig van olyan aki egyet értene vele,és nem a holokauszttagadás vagy antiszemitizmus miatt,hanem azért,mert ha egy ilyen per sikeres lenne,akkor egy "lavina" indulhatna el.Ennek alapján szinte bárki bármit/bárkit perbe foghatna az elmúlt események miatt.A zsidók sokfajta kártérítést kaptak,kapnak,de ha jogosan is kérik akkor sem a MÁV-on kell ezt behajtani.Ha nem lettek volna azok a vonatok,akkor más módon vitték őket,esetleg még nagyobb lett volna az itt megöltek száma,ráadásul nem ők döntöttek arról,hogy kit és mivel vigyenek el innen.Nem volt módjuk megakadályozni azt,így 66 év elteltével pedig nem lehet a maiakat felelősségre vonni.Az is érdekes,hogy mi alapján számolták ki ezt az összeget.Valóban számtalan esetben perelhetnénk mi is,szóval ez megint csak a könnyű nyerészkedésről szól,igen undorító módon.
2010. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
na ez kb olyan mint amikor egy amerikai nő beperelte a mikrogyártót,mert nem tüntette fel hogy a macskát ne rakja bele megszáradni.Ő megtette szegény cicuska meg hát.....és megjegyzem megnyerte a pert....ezek az emberek...amiből pénzt sejtenek mindent megtesznek.
2010. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
20%

igen az amerikaiak mindkeit be perelnek, de nem azért mert zsidók. Ezek csak az idióta amerikai zsidók, egy része.


Dehogynem általánosítottatok. És persze hogy nem lehet ilyen baromságot csinálni, egyébként. ennyi pénztől becsődöne az ország, amit az úniónak nem tetszene, de még az usának sem érdeke. nem vagyunk egy értékes tagállam de nem érdeke senkinek hogy a Balkánhoz sülyesszének minket, szerintem már csak ezért sem fogják megítélni nekik. Felvevő piac és katonákat adó ország vagyunk, kína erősödik a közel kelet fegyverkezik... Ha már össze esküvés elméleteket gyártotok gondoljátok végig.

2010. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Azt közlik a hírekben, amire valahol valakik rábólintanak. Esetleg befér egy-egy odatuszkolt anyag is. Néha külön cél ráerősíteni már meglevő, ismert jelenségekre. Sajnos most titeket pörgetnek, úgy fest, szükség lesz rátok a nagy játékban nemsoká.
2010. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 X. Maté ***** válasza:
61%

:D Nézem valaki aki elmondta normálisan a véleményét, nem azt írta, hogy az összes zsidó dögöljön meg, rendesen le lett pontozva.


Én ha jól tudom most valami 120 USA-ban élő zsidóról van szó.

Azt írta valaki, hogy olyanok mint a cigányok... Én ha jól tudom, nem 120 cigány miatt van probléma az országban a kisebbséggel.

A zsidók többsége dolgozik és tanult!


Tudom a zsidók kezében van minden, ők irányítják az országot, a földet, a naprendszert, a tejútrendszert, a világegyetemet... :D Szóval mi is itt a gond?

Van itt 100-200 olyan buta amerikai ember, (bocsánat az általánosításért, de így van) akik sok pénz akarnak gyorsan. Egyébként ki nem akar sok pénz törvényesen és gyorsan?

2010. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 X. Maté ***** válasza:

Azzal, hogy a zsidók irányítanak mindent, csak az összeesküvés elméletekre céloztam, amik nevetségesek. (csak, hogy érthetőbb legyen)


Abba is gondoljatok bele, hogy azok a pápák akik a keresztes hadjáratokat indították isten nevében, mivel voltak jobbak mint azok a zsidók, akik megköveztek egy embert?


Nem csak a keresztény és zsidó vallás létezik, sok más vallás se ismeri el Jézust mint Isten fiát, sőt Isten fiaként csak a Keresztény tartja, a hinduk pl. csak egyszerű embernek tartották.

2010. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

A hinduk Jézust egyszerű embernek tartották, a mohamedánok már prófétának, a zsidók meg fattyúnak és k*rva fiának! Remélem érzed az árnyalati különbségeket, te nagy zsidóvédő idióta.


Mellesleg én meg úgy tudom, hogy a deportálásokat nem is magyar, hanem németországi szerelvényeken hajtották végre. Innentől már a sín a hibás, hogy ugye miért volt pont ott? Vagy a Duna! Mert abba ugye több ezren lövődtek bele.

2010. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Nem folynék bele ebbe a vitába senkivel sem mert nincs sok értelme,és nem bántani akarok senkit sem...de a tény az hogy a zsidók világuralomra töréséről már túl sokat tudunk ahhoz hogy ne higgyük el, persze mindig vannak kivételes emberek akik még a tényeket sem hiszik el...Na hogy ne legyek off itt a véleményem erről a máv-os históriáról is. Azt hiszem mi voltunk az egyetlenek akik megfizettünk a 2. világháborús bűnökért búsásan! Ami még ma is kérdéses hogy miért???? Mi meg pereljük be német országot a 2. világháborús megszállásért, ja és a trianonért, a benne szereplő összes országgal aki részt vett benne és aláírta!!!! Nem tudnák megfizetni az országunkat ért anyagi kárt!!!!! Most biztosan nem éhezne a magyar ember!!!!!!!!!
2010. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!