Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez szerintetek nem röhejes?

Ez szerintetek nem röhejes?

Figyelt kérdés

[link]


Nincs semmi bajom a zsidókkal, de nevetséges, hogy egy régen történt dolog miatt, egy VASÚTTÁRSASÁGTÓL akarnak egy kis pluszpénzhez jutni. Főleg, hogy a kártérítést igénylők közül egyik sem volt koncentrációs táborokban, ők csupán leszármazottai a deportált zsidóknak. Ennyi erővel követelhetek kártérítést én is Ausztriától, mert teszem azt megölték az egyik felmenőm a '48-as szabadságharcban?


2010. febr. 11. 18:23
1 2 3 4 5
 31/43 X. Maté ***** válasza:

Az ókorban igen fontos volt a tudás, mivel ahogy felhoztad, a Görög országot, ott minden városállam tanácsának kezébe volt a hatalom és nem a sereg irányított, még Spártában sem.

Tudomásom szerint volt egy sötét középkor... Az egyház papjai tudtak olvasni írni és a zsidók nagy része, nem azt mondom, hogy "szuper" okosak voltak, de nem voltak analfabéták. Persze akkor nem tanultak annyit, amikor a piramisokat építették, mert el voltak foglalva...


A történelemben nem egy olyan példát kereshetnél, hogy üldöznek egy népcsoportot, háborúban állnak egymással és az egyik szintén a másik félnél is vannak magasabb rangú emberek az ellenséges népcsoportból.


Bár én erről a 80.000 ember lemészárlásáról pontosan nem tudok, de mivel elég sok mészárlás volt már eddig a történelemben.


Burundi - hutu szélsőgésegek civilek ezreit mészárolták le. Miért nem utáljuk őket?


Ruandai népirtás - több SZÁZEZER embert mészároltak le szervezetten. Miért nem utáljuk őket?


8 keresztes hadjárat - rengeted ártatlan ember halt meg, de a bűnösöket isten feloldozta, mert nevében cselekedtek. Miért nem utáljuk őket?


Örmény népirtás - A törökök 300.000 embert végeztek ki


És ezeket lehetne sorolni egész nap... És a keresztes hadjáratokon kívül ezek nem történtek régen...

2010. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 X. Maté ***** válasza:

15:25


Te ezt a 90%-ot honnan vetted? :D Jó erősen a hasadra vágtál és a 90%-a pirosodott be?

2010. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
..de miért nem olvasol te magad róluk ha érdekel? Nyilván nem érdekel ez az egész zsidózásos história mert hülyeségnek tartod, még lehet hogy sajnálod is őket hiszen a történelem könyvek általános iskolában ezt tanítják. Gondolom szerintetek Hitler is csak kitalálta magának ezt a gyűlöletet amit irántuk érzett és nincs mögötte a vérvörös valóság.....
2010. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 X. Maté ***** válasza:
Jajj tényleg most hogy mondod én is észrevettem, hogy Hitler mekkora egy f*sza csávó volt, hogy irtotta az embereket...
2010. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon kemény :-D

Igen lehetséges hogy sok zsidó van a világ vezető pozícióiban...

De mondok neked valamit, amerikában például nagyon sok a (hagyományosan)protestáns vallású dinasztia akiknek nem csak a gazdaságban hanem a politikában ne adj isten a háborúkban van érdekeltsége. SŐŐŐT úristen most a fekete mágnások is előtérbe kerültek a politikában és úr isten most egy fekete amerikai elnök van te jó ég ez biztos jelent valamit. Össze esküdnek... és leigázzák a világot. De ezek a különböző bőrszínű emberek különböző származásúak. Írek, angolok, németek franciák, olaszok afrikaiak... úr isten össze esküvés, amerikában nem amerikaiak kormányoznak!!! Hol vannak a rézbőrűek amikor igazán szükség van rájuk!!! Semmit nem tesznek az országukért ez borzasztó. Sőőőt mondok neked egy titkot, Franciaországban most magyar származású a (miniszter?) elnök elképesztő most mi esküszünk össze és engem kihagytok?

De tudod mit igazad van fogadni mernék hogy II. Erzsébet is zsidó hisz mindenki az, akkora orra van, persze neki jól áll... mielőtt bárki megsértődik. Belegondolva még a japó császár is egészen zsidósan néz ki. De ha megnézzük a délafrikai köztársaságot az ő nagy orruk is igencsak feltűnő nekem, nem számít hogy holland vagy afrikai nevük van még is csak gyanakodnék rájuk...

De gondolj bele az olaszok akiknek még a körmükre néznék hát azokból mennyi van már mindenhol, akár merre nézek csak az olasz kiabálást hallom... na hát hogy van ez?

Keveredik a világ, nagyon keveredik, én azt mondom sok itt az "árja magyar" pfújj beltenyészet, (máshogy nem lehetséges)

Nem védem a zsidókat épp ellenkezőleg, titeket kéne valakinek megvédenie, mondjuk azzal hogy megtanítanak kiegyenesedve járni...


csak egy érdekesség, van mondjuk 10en valahány millió zsidó a világon abból mondjuk ha 10000re igaz amit itt felsoroltatok, a többi mind suszter orvos tanár esetleg kőműves meg farmer,... rettenetes milyen kárt tudnak okozni ezek itt mind... megművelik a földet te jó ég!!!



Nézd egy zsidó,

VIGYÁZZ TÁMAD!!


xD

2010. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
17:45: Nos, 15:25 vagyok és 15:03-tól idéztem a 90%-os hasazást, és az ő válaszára kíváncsibb lennék, mint a te meg nem látásaidra...
2010. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
20.42 te nagyon kemény dumákat írtál,és micsoda fordulatok vannak benne:) Vagy írónak vagy rendezőnek készülsz.....vagy csak simán te is zsidó vagy:)))))gratulálok hozzá:))))
2010. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

20.48 Talán igaza van talán nem, de ne a lényegtelen dolgokra koncentrálj hanem arra ami végül is a mondanivalója.Azt kérded honnan veszi ...mert ők irányítják a multikat a világ legnagyobb cégeit a bankokat a médiát a kormányt a hatalmat mindent. Ti akik kételkedtek valóban azt hiszitek hogy személyesen és mindenki szeme láttára fognak a zsidók mindent felvállalni, hogy kitegyék magukat annak a kockázatnak hogy te az utolsó emberke is a földön rá jöjj arra mi is történik körülöttünk valójában. Erre ők már egyszer ráfáztak nem is olyan régen kb70 éve. Nem kockáztatnák hogy még egyszer megtörténjen ami akkor. Viszont a háttérből mindent el lehet intézni megfelelő bohocokkal. Hallottál már zsidó katonáról?????....gondolom nem mert az általuk úgy mond szolgák majd jó pénzért mennek helyettük harcolni esetleg meghalni. Az életet is csak pénzben számolják!!!X dollár x élet valahogy így. Ja és az ária faj nem Hitler bátyánk fantasztikus találmánya volt, hanem a szegény de okos zsidó népé.....

Mi meg mindenki más aki nem zsidó az a szolga nép!!!! Nem kell őket védeni nem kell őket bántani.....csak nyitott szemmel kell járni a világban és az információkat elraktározni feldolgozni, mert később jól jöhet ha netán te is belebotlasz egy ilyesfajta kérdésbe magaddal szemben hogy most mi is történik valójában!?!?

2010. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

mi történik itt valójában?

Túl egyszerűen látod, sokkal bonyolultabb annál.

Ha összeesküvés van a zsidók részéről biztos lehetsz abban hogy valamelyik másik összeeskövők ellen irányul gőzöm sincs kik ellen ők sokkal jobban tudnak láthatatlanok lenni. Mindegy ki kezdte. de ha már színfalak mögötti háborúról beszélünk sokkal több fél van mint kettő.

egyet megtudunk nevezni legyenek ők a zsidók párezer befolyásos ember...

De ott vannak a kínaiak, akik sokkal többen vannak, ott vannak a japók akiknek sokkal modernebb a technológiájuk, ott vannak az oroszok akik mindig mindenben benne vannak, ott vannak az amcsi nem zsidó bankárok, szenátorok, akik mögött ott áll az egész usa, majdnem. A számunkra kevésbé nyílvánvaló de feltörni vágyó "kissebb" országokról ne is beszéljünk. Rengeteg szövevényes szál kuszálódik össze, amit mi egyszerű emberek úgy látunk mintha a zsidók körül forogna a világ.

Állítom neked minden második ember valamilyen szinten kém, és még csak nem is tud róla feltétlenül, szg vírusokkal közterületi kamerákkal, reptéri ellenőrzésekkel, alvilági információkkal szolgálnak annak aki megtudja szerezni, hogy aztán valódi vírusokkal, valódi katonákkal, embargókkal tegyenek tönkre országokat népeket, nem feltétlenül a zsidók javára, az olajért, a gyémántért lassan tiszta termőföldért is.

Ha nektek van egy ellenség képetek, ez csak egy kép, de ha tényleg létezik akkor az valamiért ellenség lett. Van egy kulisszák mögötti láthatatlan valószínűleg mamár gazdaságilag és politikailag össze ragadt háború, amiben az nyer aki láthatatlan tud maradni és több információt szerez, nos annak a pár ezer zsidónak nem sikerült akit ti kipécéztetek magatoknak. mindenki rájuk figyel mit tudnak tenni így semmit. azonnal kiszurnák.


H amár szolgaságról beszélünk amerika végezteti a piszkos munkát a "szövettésgeseivel". Anglia tesz úgy mintha nem élnének civilek a háborús övezetekben. Oroszorzság szarja le hogy az entikai népessége ázsiában fagy és éhhalál körül tengődik az európai polgárai pedig arcszeszt isznak közben háborúzik, és milliárdokat költ hadi technikára, franciaországban pedig csak tettetik a nagy tett vágyat hogy mentsük mega világot, valamit beetetnek a polgárokkal azok meg megnyugodnak hogy ők mindent megtettek a mondjuk az iraqi helyzetért...


Nem veszitek észre hogy amiről ti beszéltek, az egyszemélyes háború? nem lehet egyedül háborúzni! de nektek csak a zsidók jöttek le belőle... ezt hívják szűk látó körnek, illetve hiszékenységnek. Szajkózzátok csak a hülyeségeteket, szereztek néhány vidám percet vele az okos embereknek


árja indiai találmány megkülönböztetésre használtáka a magasabb és alsóbb rendű lakosság között de nem vérfürdőztek erre hivatkozva. A zsidók kiválasztottnak tekintik magukat, pont úgy ahogyan a keresztények, muszlimok, vagy budhisták, jehovák vagy vallástól függetlenül a magyarok, amerikaiak, franciák és még sorolhatnám erre ne hivatkozz.


miért akartok olyanért büntetni több millió embert amiért csak pár ezer a felelős. a II. vh után kiderült hogy a kollektív felelősség kihírdetése nem menő... Trianon erre hivatkozva történt meg, igazságtalannak mondjátok mégis ezt teszitek.

nekem egyedül csak ezzel van problémám, nem tudom miért érint titeket ez ilyen rosszul?


láttam zsidó katonákat Izraeli katonákat és nagyon elszomorodtam mire használják őket és azon is elszomorodtam mire használják a palesztin katonákat. Meg at összes többi nemzetiségű katonát akit háborúba küldenek...


örölök ha tetszik az írásom, bár egyellőre nem gondolkodtam rajta de ha ilyen bátorítást kapok, mindképpen elgondolkodom az írói pályán :-)


köszönöm!! Tudom hogy szerettek :-* (cupp)

2010. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Nézd legutolsó válaszoló: szépen fogalmazol belátom és szépeket írsz. Intelligensen is tudsz te vitatkozni látod....:)de sajnos azt veszem észre az írásodból még mindig hogy zsidó párti vagy nagyon! Felsoroltál itt jó pár népcsoportot és nemzetiséget ezekből egy van akik közvetlen körül vesznek minket és ezek a zsidókon kivül a kínaiak . Az utóbbi csak most kezdett el terjeszkedni világszerte, kb 15-20 éve ugye nem mondok hülyeséget...viszont országunk népünk hanyatlása már Trianon óta felütötte a fejét. Ez csakis kizárolag a zsidók műve lehet senki másé! Engem ez érdekel! Ha világviszonylatban nézzük igazad van akkor sok ellenséget lehet találni akik egymással háborúznak, de engem ez bocs speciel nem érdekel. Majd ha lesz időm a más népek problémáin gondolkozni akkor megteszem ígérem. Én a Magyar népért aggódom nem Nepálért vagy Nigériáért.....Magyarországért!!! Őseink hazájáért ami 80 éve még Európa egyik legnagyobb hatalma volt, mára pedig csöpnyi elgyengült kis országocska ami az összeomlás szélén áll. Szerintem ez még mindig a háborús bűneinkért!
2010. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!