Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez szerintetek nem röhejes?

Ez szerintetek nem röhejes?

Figyelt kérdés

[link]


Nincs semmi bajom a zsidókkal, de nevetséges, hogy egy régen történt dolog miatt, egy VASÚTTÁRSASÁGTÓL akarnak egy kis pluszpénzhez jutni. Főleg, hogy a kártérítést igénylők közül egyik sem volt koncentrációs táborokban, ők csupán leszármazottai a deportált zsidóknak. Ennyi erővel követelhetek kártérítést én is Ausztriától, mert teszem azt megölték az egyik felmenőm a '48-as szabadságharcban?


2010. febr. 11. 18:23
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak tökéletesen igaza van!


A zsidó összeesküvésekről meg annyit, hogy nézzetek szét a vezető pozíciókban mindenhol zsidók ülnek! Az egy dolog, hogy sokan kissé keresetlenül fejezik ki nemtetszésüket emiatt, de öcsém, az még nem változtat a tényen, hogy valóban zsidók ülnek ott! Aki a tényekekkel szembe megy arra csak azt tudom mondani, hogy hülye!

Az az egyetlen "bűnünk", hogy nem tartjuk jó dolognak, hogy a világ vezető emberei, bankárai, iparmágnásai (tehát akik kezében a valós, de kevésbé látható hatalom van) mindig szinte kizárólag egyetlen népcsoportból kerül ki!

Képzeljétek, drága zsidóvédők, ha szőke kékszemű árják foglalnák el a vezető pozíciókat a világon mindenhol, az ugyanúgy nem tetszne és úgyanugy háborognék réte!

Azt mondjátok, hogy a zsidók ügyesek lettek mert üldöztetésben voltak, stb, stb.. Ez megint szép és jó, csak nem egészen igaz. Más népek is voltak ám üldöztetésben, más népek is erősebb kereskedelmi hajlammal voltak megáldva! De akkor hogy lehet hogy a világ vezető arcai mégiscsak zsidók és nem pl. örmények?

Bajok vannak, amiken el kéne gondolkozni világviszonylatban is.

Aki struccként homokba dugja a fejét az szánnivaló bolond, semmi több.

2010. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

bár a Magyarságnak egyhangúan kéne felkiáltani hogy egy nagy sz@rt kaptok, amikor nekünk se megy túl fényesen

nem

egy kettő már megint bomlasztja a nemzetet.. széthúz... áskálódik


na én velük fizettetném ki az egészet

2010. febr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Ja...

Minden nagy pénzű és hatalmú ember zsidó...

A kínai politikai vezetők és milliárdos üzletemberek, az arab olajsejkek, az olasz maffia vezetői, a dél-amerikai drogbárók, a japán császár és még az angol királynő is...

Eredetileg mindegyiknek Kohn vagy Grün volt a neve...

Amúgy a kártérítési per szerintem is érdekes felvetésen nyugszik de hogy emiatt már minden hatalomban ők legyenek a Janik... Szintén érdekes felvetés...

2010. febr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 X. Maté ***** válasza:

Ez igen nagy butaság... Már hogy lennének az Arab sejkek zsidók, amikor az iszlám vallás igen csak szigorú elvei nem igen engedik a keveredést. Az Angol királynő mivel vér szerint ő a trónörökös és ez a család főága, nem nagyon házasodtak csak az arisztokrácia fő emberei jöhettek szóba, akik nem igazán zsidók voltak, mivel a zsidó nem tartozhatott abba a csoportba.

Gondolom Obama is zsidó

Az olaszok inkább cigányokhoz vezethetők jobban vissza mint a zsidókhoz. Miért pont az Olasz maffiát hozod fel? A jakuzát nem a zsidók irányítják? :D Gondolom szerinted igen.

Én nem vagyok nagy zsidó védő, de megvan a saját véleményem. Ha azt mondják az emberek, hogy M.o.-n a zavargások csak figyelemelterelések voltak, akkor ezek az összeesküvés elméletek miért nem azok?

A zsidót mindig üldözték a pénzükért, féltékenységből és főleg az keresztény egyház jóvoltából!

2010. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Ezek az összeesküvés-elméletek valamilyen szinten figyelemelterelések, ez igaz.

Nézd, az valóban túlzás hogy az angol királyi dinasztia, vagy a japán maffiózók zsidók lennének, ez nem igaz! De senki nem ezt modnta (kivéve pár túlbuzgót!)! Itt az a probléma, hogy mindig a 2. vonalban találsz egy zsidót! Sztálin sem volt zsidó, de Ilja Ehrenburg és a helyettese, Kaganovics már igen. Roosevelt sem volt zsidó, de a helyettese, Baruch már igen. Clinton sem volt zsidó, de a szeretője, Lewinsky már igen. Churchill sem volt zsidó, de Hoare Belischa már igen. Sosem az első vopnalba tolják az embereiket, hanem a másodikba. Így kevésbé látszanak és a felelősség is természetesen az első vonalban álló bábemberé.

A maffiát sem zsidók vezetik, de benne van a kezük jócskán.


Ez most sokaknak fájni fog: a zsidók célja a figyelemelterelés minden féle szinten! "Üsd a szlovákot, gyűlöld a románt - és közben ne ránk figyelj, hogy szétlopjuk az országot, zsidó katonaságot telepítünk be! Lázadj Trianon ellen - addig sem a mi uralmunk ellen lázadozol, ami nemzetközi, szemben a te nagyon is kicsinyes nemzeti sérelmeiddel! Ringasd magad illúziókba, hogy a Szíriuszról származol, hogy a te néped a világon a legelső nép, hogy te vagy a legősibb nép tagja - addig sem a JELENBEN tornyosuló problémáidra figyelsz! Zsidózz le mindenkit - így majd rád tudják fogni, hogy ostoba vagy és műveletlen, míg mi, a valódi zsidó bűnösök csendben a háttérben maradunk!"


Hát nagyjából ez a taktikájuk. Ki kell mondani az igazat! Nevén is kell nevezni a zsidókat! De meg kell különböztetni szigorúan véve a zsidókat és azokat akik bár kiszolgálóik, de fajilag nem zsidók! Azért kell ezt tenni, mert enélkül hiteltelenné válik a mondandónk - ami nem is csoda. Fel kell venni a fegyvert ez ellen a világhatalom ellen - de ésszel, nem pedig indulati alapon! A zsidók sosem kvöetik el azt a hibát, hogy az indulataik miatt elárulnák a taktikájukat! Mi talán kevésbé lennénk leleményesek, erősek, mint a zsidók? Ezen tessék gondolkozni, aztán pedig nem feltűnősködni, de az igazat ismerni, és ha kell, tenni is ellene, ha tit az idő.

2010. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 X. Maté ***** válasza:
Vagy csak elég okosak és tanultak, hogy ott lehessenek az élen. Az meg szerintem mindegy, hogyha valakinek véletlenül zsidó a szeretője.
2010. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 X. Maté ***** válasza:

És szerintem visszavezethető az egész addig az időkig, ahol a tanultságot hülyeségnek tartották, de a zsidóknál viszont elvárták, így megszereztek olyan pozíciókat, amiket a tudatlanak nem tudtak volna. (Pl. a király főkincstárnoka valószínűleg nem egy analfabéta lovag volt) Így megvolt az alapvető protekciójuk, hiszen a családtagjainak segít mindenki jó esetben (ismerősöknek). És ezt a pozíciót folyamatosan próbálták megtartani, többen bekerülni (hülyék is lettek volna eldobni a jó helyzetüket, amit kialakítottak egy idő után) és generációkon átvinni.


Én a keresztény vallást nagyobb ámításnak, átverésnek tartom, bár a zsidót nem ismerem nagyon. De ha belegondolunk, mekkora pénzek forogtak az egyház kezében... (Jelenleg nem tudom, hogy mi a helyzet, de azt tudom, hogy rengeteget vesztett hatalmából, hisz elkezdtünk gondolkodni)

Egy ember szava, akit kiválasztanak maguk közül, nem tudom milyen pontok szerint, de nem lehet nagy az elvárás, hisz a mostani Hitler Jugend volt, az simán háborút indít, gyűlöletet kelt egy másik vallás iránt...

2010. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

"Vagy csak elég okosak és tanultak, hogy ott lehessenek az élen."


Ezzel nincs is gond, de látom nem érted! Itt azzal van a gond, hogy szinte midnig ők vannak az "élen". A zsidóknak jó ehhez az érzékük és ezért? Az olaszoknak meg a művészetekhez van jó érzékük, de mégsem olasz az összes festő! A világ vezető tanácsadói mégis 90%-ban zsidók. Valami nincs rendben ezzel.


"Az meg szerintem mindegy, hogyha valakinek véletlenül zsidó a szeretője."


A legtöbb naiv ember így látja. 1-2 esetben én is azt mondanám, hogy véletlen. De te is homokba dugod direkt a fejed? Ez egy kicsit túl sok eset ahhoz, hogy véletlen legyen. Akkor lehetne véletlen, ha a zsidóság egy kb. 100-200 milliós embercsoport volna, tehát elég nagy lenne az előfordulási arányuk. De egy alig 15 milliós népről beszélünk, tehát kis népnek mondható - és mégis mindenhol az ő nevükkel találkozunk. Pusztán logikai alapon is, ez elég defektes egy történet. Ez egyáltalán nem véletlen. Zsidós zeretők, zsidó helyettesek, szinte kizárólag MINDIG és MINDENÜTT.

A "véletlen" fogalma amúgy is egy hülyeség, mert arra mondjuk, amt nem tudunk megmagyarázni. Legalábbis van, aki nem tudja megmagyarázni.

De ha annyira a "véletlen" definíciójáról akarunk beszélni: tudod ha 1-2 ilyen eset lenne azt mondanám én is, hogy véletlen. De tizedszerre, századszorra nincs olyan, hogy véletlen!


És igen, ez a "zsidó szeretők" dolog visszanyúlik a babiloni fogság korszakáig, ott van Eszter könyve, tessék elolvasni, benne van minden.

2010. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

"És szerintem visszavezethető az egész addig az időkig, ahol a tanultságot hülyeségnek tartották, de a zsidóknál viszont elvárták, így megszereztek olyan pozíciókat, amiket a tudatlanak nem tudtak volna."


Ez a mondatod meg azért nem állja meg a helyét, mert olyan korszak nem volt, amikor a "tanultságot hülyeségnek tartották" volna. Mikor lett volna? A görög filozófusok nem hiszem hogy annyira hülyeségnek tartották volna a tanultságot. A középkori szerzetesekről sem feltételezném ugyanezt. Ugyanakkor a zsidók között sem az egyszerű köznépről beszélünk, amikor a művelt zsidókról van szó. Köztük is voltak tudatlanok, ezt jó lenne megérteni, a zsidó nem egy szuperokos "übernation". És amit említettem, olvasd el az Ószövetséget, de ne úgy olvasd, ahogy sajnos a keresztény papok is a propagandában megmondják, hanem olvass a sorok között! És akkor rájössz, hogy a zsidók alegtöbb esetben nem a tudásukkal (ami nem volt olyan nagy) vívtak ki pozícikat, hanem a kapcsolataikkal, sokszor emberek megölésével, ellehetetlenítésével. Én ezt nem üzleti érzéknek, hanem gazemberségnek hívnám inkább - és nem, én nem tettem volna meg! De egy normális embernek ez nem kérdés.

Említettem Eszter könyvét, hát olvasd csak el. Sírtak, zokogtak, hogy ők Babylonban milyen szegény rabok, üldözöttek - közben pedig a főpohárnok is zsidó volt, a legtöbb kereskedővel egytemben, a végén pedig akkora hatalmat vívtak ki, hogy 80 000 nemzsidót mészároltak le Purim idején egy feltételezett vád miatt, ami sosem valósult meg. De jobb ha tudod, hogy a marathóni csatában sem harcolt több 20 000 embernél - így nézd azt a 80 000-et.

Nem kell mindent szentírásnak venni, amit a zsidók önmagukról mondanak -ezzel mosdatva önmagukat.


A pápára, az egyházi dolgokra igazából nem reagálnék - erről is lehetne mesélni, de ezt inkább ne vigyük bele. Épp elég baj, ami ott is folyik mostanában - és most nem az ex-HJ pápára gondoltam.

2010. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

"A világ vezető tanácsadói mégis 90%-ban zsidók. Valami nincs rendben ezzel."

Igen :) Hol tudok ennek utánajárni? Sok gondot levennétek néhányunk válláról, ha ilyenkor hivatkoznátok erre-arra.

2010. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!