Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez szerintetek nem röhejes?

Ez szerintetek nem röhejes?

Figyelt kérdés

[link]


Nincs semmi bajom a zsidókkal, de nevetséges, hogy egy régen történt dolog miatt, egy VASÚTTÁRSASÁGTÓL akarnak egy kis pluszpénzhez jutni. Főleg, hogy a kártérítést igénylők közül egyik sem volt koncentrációs táborokban, ők csupán leszármazottai a deportált zsidóknak. Ennyi erővel követelhetek kártérítést én is Ausztriától, mert teszem azt megölték az egyik felmenőm a '48-as szabadságharcban?


2010. febr. 11. 18:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%

szerintem a hídépitő vállalatot is be kéne perelni

mert keresztül ment rajta a vonat


és le kell zárni a Duna magyarországi szakaszát a dunába lüvések miatt :D

2010. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%

1. vagyok


ezeknek a zsidóknak semmi se elég

mindig tartani fogják a markukat

2010. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
81%
ez egy életképtelen selejt faj, pióca mind, uyganolyanok mint a cigányok
2010. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen akciók fognak oda vezetni, hogy az emberek antiszemiták lesznek. Én sokat vitáztam már ezen az oldalon az antiszemitákkal, mert ellenzem az antiszemitizmust. Ezután sem leszek antiszemita, de soha többé nem fogok a zsidók mellett egy szót se szólni. Ha ők ennyire óhajtják, hogy mindenki gyűlölje őket, akkor csak tessék, csak tessék.
2010. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Én is teljesen hasra estem ettől. Egyáltalán ha ez az amerikai bíróság nekik ad igazat, akkor az most vonatkozni fog a MÁV-ra? Ezt nem nemzetközi bíróságon kéne csinálniuk?
2010. febr. 11. 18:55
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt eljátszották a francia vasútállomásokkal is. A franciák elvesztették a pert és fizettek. Azt nem tudom milyen bíróságon perelték be őket.
2010. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
79%

nevetségesek !

kapzsi zsidóknak kéne a pénz de ezt úgyse fogják megkapni mert nem fogják tudni bizonyítani meg ha még a MÁV nak benne van a keze akkor is elég nehéz lesz nekik bizonyítani meg lehet hogy már elavult ügynek fogják tekinteni és abba marad az egész.

2010. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
81%
a MÁV most nagyon gyenge, azért kezdték ki, hogy megszerezzék (szerintem)
2010. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Van róla egy bővebb cikk is: [link]


Mi még anno azt tanultuk, hogy abban az időben Mo-on volt a legjobb helyzete a zsidóságnak, és a magyar állam több százezer lengyel zsidók mentett meg, továbbá a vasúthálózatát nem bocsájtotta a németek rendelkezésére. Sokan elfelejtik, hogy minket is megszálltak a németek és csak utána kezdtük meg a deportálást, amit még ekkor is a hatalomhoz közeli magyarok (pl: Horthy) megpróbálták minél jobban lassítani.

2010. febr. 12. 13:14
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel a MÁV is kiróhatna bírságot, mert a zsidók meg jegy nélkül utaztak....

Ennyire lehet komolyan venni.

2010. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!