Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy kell viselkedni, felkészü...

Hogy kell viselkedni, felkészülni egy lakóhelyen történő adóvégrehajtásra?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy működjek együtt, amit én is akarok, mert együtt akarok működni. Pl. van egy telefonszám is az értesítésen, hogy érdeklődjek az üggyel kapcsolatban, azt fel kell hívjam? Az együttműködés, ha felhívom? Albérletről van szó, amúgy nincs itt semmi értékem, ami az enyém lenne. Pl. ha lefoglalnak valamit, ami nem az enyém, ezzel van nekem valami dolgom? Gondolom adnának egy papírt, gondolom el kellene küldeni a tulajdonosnak. Ennyi a dolgom vele és kész?

2015. jan. 27. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasgasd ezt:

[link]

2015. jan. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez túl hosszú, amúgy se érteném meg
2015. jan. 27. 08:07
 3/3 A kérdező kommentje:
És kérdez valamit a végrehajtó? Gondolom megkérdi milyen jövedelmem van és hol dolgozom. Ilyenkor meg kell válaszolni, hogy kamiont szerelek, bejelentés nélkül egy telepen a hátsó csarnokban az akkumulátor csepptöltőház mellett és azt is kitől kapom a pénzt? Ez együttműködés? Ha erre nem válaszolok az nem együttműködés és akkor bűnöző vagyok?
2015. jan. 27. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!