Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag követelhet-e pénzt...

Jogilag követelhet-e pénzt tőlem az exem?

Figyelt kérdés
6 hónapig voltunk együtt. Mivel nekem nem volt munkám, ő tartott el. Munkát kerestem folyamatosan, de nem találtam. Most, hogy szétmentünk, pénzt követel rajtam, mert szerinte ennyibe voltam. (kb 2 millió ft) Ezt megteheti? Jogos ez a követelése?? Mivel tudná bizonyítani, hogy azt az összeget rám költötte?

2014. aug. 7. 07:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nem áll szándékomban senkinek semmit sem bizonygatni, és csak sajnálni tudom azt a válaszadót, aki pórul járt a barátnőjével... De javaslom, a jövőben ne így álljon a nőkhöz, különben vagy egyedül marad vagy mindig csak a lehúzós, félrekettyintős "ribizliket" fogja vonzani magához.

Bármennyire hihetetlen, nem léptem félre. Az, hogy most pénzt követel, valószínűleg azért van, mert nem tudja megemészteni, hogy nekem már nem kell. Bár ő szakított, azóta visszatáncolt volna, csakhogy én lehajtottam. Képtelen feldolgozni, hogy nem kell. Legalábbis csak erre tudok gondolni.

2014. aug. 7. 13:49
 22/23 anonim ***** válasza:
67%
13:47...Érdekes, vannak akik többször is találkoznak velem utána, vagy össze is jövünk, azért mert VELEM akarnak lenni, és az én társaságom érdekli őket. Nem pedig az, hogy legyen valaki aki mellett néha ingyen elszórakoznak, meg kajálnak egy puccos étteremben.
2014. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
69%
Mint ha csak magamat olvasnám! Idén váltam, tavaly ilyenkor volt ,hogy 8.000.000ft-ot (!!!) állított a feleségem, hogy ennyibe kerültem neki. Máskor csak 3.000.000ft-ot mondott. 7 évig voltunk együtt, abból csak az utolsó 2 hónapban nem volt munkám, de még maradt egy kis pénzem amiből helyette is fizettem ki az utolsó 140.000ft-os lakáshitelt. Ááááááá..... sorolhatnám még a storikat de nem teszem. Szomorú vicc amit ezek a megvaduld nők némelyike tesz.
2014. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!