Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megloptak, sejtem, hogy ki!...

Megloptak, sejtem, hogy ki! Hogyan buktassam le?

Figyelt kérdés

Igazából immár három lopásos esetről van szó: az első a barátnőm 20 ezer forintja tűnt el, másodszor az én 50 ezrem (itt történt rendőrségi feljelentés ismeretlen tettes ellen, de nem hozott eredményt), és tegnapelőtt egy értékes telefon.

Egy személy mindhárom esetben ott volt, mégpedig a fent említett barátnőm barátja.

Sajnos a barát tegnapelőtt óta épp más városban van, tehát még a barátnőmet sem tudom megkérni,h kutassa át a cuccait.

Mit tegyünk??? A pénz már elveszett, de a telefon nagyon fontos lenne a tulajdonosának-főleg a SIM kártya miatt.

Azok válaszát várom, aki érdemi ötleteket tudnának adni illetve jártak már hasonlóan.

Köszi!


2010. jan. 4. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

A telefon miatt a rendőrségen tudsz feljelentést tenni. A szolgáltató le tudja tiltani nem csak a SIM kártyát, de a telefont is.

Nekem egy isemrősömnek meglett a telefonja, miután bejelentette a rendőrségen.

2010. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha..a gond az, hogy a telefon egy ersélyi barátunké, aki Írországban lakik...és ma vissza is kellett repülnie. Az imei (vagy milyen) száma sincs meg, mert állítólag Amerikából rendelte a telefont neten...Anélkül meg nem megy gondolom a telefonletiltás :(
2010. jan. 4. 12:14
 3/5 anonim válasza:
100%
Figyelj! Nekem egyszer egy nagyon hasonló akció sikerült. Hívjátok fel a "gyanusítottat" és mondjátok meg neki, hogy a rendőrség előtt álltok és feljelentést tesztek ellene. Mondjátok, hogy az adott kapitányságon van ismerősötök, így azonnal foglalkozni fognak az ügyetekkel. Amennyiben 2 órán belül visszaadja a telefont, rendezhetitek egymás között. Hajrá! Legyetek nagyon határozottak. Jó eséllyel beszarik és visszaadja.
2010. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Figyelj Barátom,a következőt tenném a helyedbe.Megfognám a delikvenst és kamatostúl kivernék belőle mindent! Tanud ne legyen ,azután jó idő:)
2010. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tenném amit második!
2010. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!