Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megloptak, sejtem, hogy ki!...

Megloptak, sejtem, hogy ki! Hogyan buktassam le?

Figyelt kérdés

Igazából immár három lopásos esetről van szó: az első a barátnőm 20 ezer forintja tűnt el, másodszor az én 50 ezrem (itt történt rendőrségi feljelentés ismeretlen tettes ellen, de nem hozott eredményt), és tegnapelőtt egy értékes telefon.

Egy személy mindhárom esetben ott volt, mégpedig a fent említett barátnőm barátja.

Sajnos a barát tegnapelőtt óta épp más városban van, tehát még a barátnőmet sem tudom megkérni,h kutassa át a cuccait.

Mit tegyünk??? A pénz már elveszett, de a telefon nagyon fontos lenne a tulajdonosának-főleg a SIM kártya miatt.

Azok válaszát várom, aki érdemi ötleteket tudnának adni illetve jártak már hasonlóan.

Köszi!


2010. jan. 3. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden telefonnak van vmi egyéni kódja, ami bele van írva, ez alapján lehet kerestetni, persze ha feketén adta el, akkor ez nem segít, ha pedig megtartotta, akkor előbb-utóbb föl fog tűnni pl. a barátnődnek, ha nála van.Jobb most nem jut sajnos eszembe...
2010. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!