Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megloptak! Komolyan létezik...

Megloptak! Komolyan létezik ilyen ember a mai világba?

Figyelt kérdés
Egyik "jó barátnőm" ittaludt nálam! És ameddig elmentem fürödni az szinte az összes ruhámat ellopta! Úgy képzeljétek el h bugyikat és melltartókat is! Miután hazament akkor jöttem rá h hiányoznák a ruhák! Írtam neki, és bevallotta! Megbeszéltünk egy talit és visszahozott párat!! (de egy negyedét se mint amennyit elvitt) . Másnap, miután rájöttem h mennyi minden hiányzik még, fel akartam hívni, de lecserélte a simkártyát!! Erre megfogtuk magunkat a barátommal , és elmentünk a házuk elé, ki is jött nemsokára a csaj a boltba!! Természetesen az ÉN ruhámba! Annyira kiakadtam!! Mondtam neki h 5 perce van h mindent lehozzon!! Erre még aznap este észrevettem h hiányzik sok ruha, és egy pendrive is! Azokért ma mentünk anyummal!! És még hozott pár ruhát, amiket nem is sejtettem..h nála van! És még annyit se mondott h bocsánat!! Hazudott össze vissza!! Ma is azt mondta h elutaztak...és közbe fenn volt msnen! Hát így tudtam elmenni a cuccokért! És még 1 póló nála van...már volt olyan kedves és azt kölcsönadta a barátnőjének:@ Majd kedden hozza.... Ez elképesztő:S Annyira el vagyok keseredve, h ilyet tett a bnőm:(És még gyerek:S (15 éves) Mi lesz belőle?:S 18/L
2009. ápr. 30. 19:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Jézusom...kerüld ezt a lányt.Kutyából nem lesz szalonna.

Szerintem a barátság elszáll,de a ruha megmarad...

2009. ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
madarat tolláról..
2009. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
..embert barátjáról! csak szólok h én nem vagyok ilyen! soha nem lennék képes meglopni vkit! sőt még boltból sem!
2009. ápr. 30. 19:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
sajnos vannak olyan emberek akik kihasználnak másokat, jópofiznak, elhitetik velük vagy velünk, hogy a barátunk és utána cserbenhagynak, kihasználnak...."báránybőrbe bújt farkas"
2009. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Az eszem megáll hogy milyen szemét emberek vannak.Az összes ismerősödnek mondd el, írd ki msn-en hogy micsoda szemét volt.Mondd meg neki, ha nem adja vissza az összes ruhádat és nem mondja el a szüleinek hogy mit csinált, feljelented a rendőrségen és milliókba fog nekik kerülni az ügyvéd.Mehet a dutyiba.Persze ez nem annyira durva, de ijessz rá!Egy kis hülye csitri, szerintem be fog ijedni.
2009. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Arra nem gondoltál, hogy betegesen szerelmes beléd és érzi, hogy nem kölcsönös. Azért vitte el a ruháid, hogy veled lehessen akkor is ha fizikailag nem. Ha nem így van és a fiúkat szereti, akkor totális gáz. Az ilyen nem barát, hanem egy gerinctelen ember. Én a helyedben vennék neki egy zsák olcsó fehérneműt és elvinném neki:D
2009. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

a madaras vagyok : D nem pont a lopásra gondoltam, hanem arra, hogy egy ember azért meg tudja ítélni, ha valaki ilyen, és nem hagyja idáig elfajulni a dolgokat/nem is barátkozik ilyen alakokkal.

tanulj belőle, és máskor körültekintőbben válaszd meg a barátaidat!

2009. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, hogy önsajnálat helyett határozottan és gyorsan visszaszerezted a cuccaidat. A maradék egyet se hagyd nála, esetleg a barátnőjéhez is elmehetsz érte, legalább az is megtudja, hogy mi van. Nyilván nagy ívben el fogod ezután kerülni, nehogy véletlenül is beengedd a lakásodba! De egyáltalán a közelében se érdemes tartózkodni, mert zsebtolvaj is lehet. Valószínűleg nem normális a kiscsaj, hiszen nyilvánvaló volt, hogy lebukik. Mióta ismered?
2009. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint igen,de hogy ő nem volt a barátnőd az tuti.Csak te voltál az övé.Remélem beolvastál azért neki.
2009. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Úristen. Én elvágtam volna a torkát aztán feldaraboltam volna!

Szólj a szüleinek és menjetek be a házba és kutassatok át mindent, majd az anyjának mutasd meg hogy mi a tiéd gondolom ő is tudni fogja mit nem ő vett. És a barátnőd is bevallja megint ha eddig is bevallotta. És mindent nézzetek át és hozd el.

Én még fel is jelenteném és intézetbe vitetném a szüleinek meg pénzbírság kártérítés stb. rámennék a legjobb ügyvédekkel és még a sz.rt is kiperelném belőlük engem nem érdekel.

Hogy lehet valaki ilyen. Esküszöm megveretném...

Mindent szerezz vissza tőle majd jól olvass be neki és közöld hogy az életben többet nem kívánod látni.

Ha az én ruháimhoz nyúlna valaki biztos hogy börtönbe kerülnék, mert megölném :D basszus nagy drága ruhák és egyedi darabok... úristen, nem fér a fejembe hogy tehetett ilyet, nagyon sajnálom.

De ne hagyd magad szerezz vissza mindent és szólj az anyjának és jelentsd fel vagy bármit, de nehogymár meglépjen a cuccokkal és még kölcsön is adja másoknak. Akkora pofont érdemelne hogy elájul.

2009. máj. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!