Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megloptak! Komolyan létezik...

Megloptak! Komolyan létezik ilyen ember a mai világba?

Figyelt kérdés
Egyik "jó barátnőm" ittaludt nálam! És ameddig elmentem fürödni az szinte az összes ruhámat ellopta! Úgy képzeljétek el h bugyikat és melltartókat is! Miután hazament akkor jöttem rá h hiányoznák a ruhák! Írtam neki, és bevallotta! Megbeszéltünk egy talit és visszahozott párat!! (de egy negyedét se mint amennyit elvitt) . Másnap, miután rájöttem h mennyi minden hiányzik még, fel akartam hívni, de lecserélte a simkártyát!! Erre megfogtuk magunkat a barátommal , és elmentünk a házuk elé, ki is jött nemsokára a csaj a boltba!! Természetesen az ÉN ruhámba! Annyira kiakadtam!! Mondtam neki h 5 perce van h mindent lehozzon!! Erre még aznap este észrevettem h hiányzik sok ruha, és egy pendrive is! Azokért ma mentünk anyummal!! És még hozott pár ruhát, amiket nem is sejtettem..h nála van! És még annyit se mondott h bocsánat!! Hazudott össze vissza!! Ma is azt mondta h elutaztak...és közbe fenn volt msnen! Hát így tudtam elmenni a cuccokért! És még 1 póló nála van...már volt olyan kedves és azt kölcsönadta a barátnőjének:@ Majd kedden hozza.... Ez elképesztő:S Annyira el vagyok keseredve, h ilyet tett a bnőm:(És még gyerek:S (15 éves) Mi lesz belőle?:S 18/L
2009. ápr. 30. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
és az enyveskezű barátnő szülei mit szóltak ehhez a történethez? nem kellene elkezdeniük nevelni egy kicsit a gyereküket? mellesleg én innentől kezdve nem foglalkoznék a kis bűnözővel,csak addig,amíg mindenkinek elmesélem,mit csinált(had szégyenüljön meg a tettei miatt)
2009. máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
pofám leszakad hallod...nekem eddig a mobilomat vették el,azután a tollaimat a suliban,aztán a tankönyveim egyrészét,a bnőmnek pedig a matekkönyvét... h milyen emberek léteznek?! ajánlom a kis "bnődnek" h adja vissza neked a cuccaid, vagy pedig feljelented! mond meg ezt neki, kivi vagyok h megfog ijedni?
2009. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen emberrel valami nincs rendben, és zavarodott. Nem hinném, hogy felfogná mit tett. Szerezd vissza amit lehet és soha többé ne beszélj vele, az élet majd kárpótol később. Én próbálok ebben hinni.
2009. máj. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

az nem lehet,hogy kleptomániás?

csak mert nyilván tudta hogy kiderül,hisz nem egy ruhát vitt el..Akkor viszont persze nem barátkoznék vele soha többet,de nem feltétlen híresztelgetnék.Ellenkező esetbe,már mindenki ezen csámcsogna..Hogy miért?háthogy mástól ne lophasson el ugyanugy bármit mint tőled..

2009. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!