Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek feljelentést ebben az...

Tehetek feljelentést ebben az esetben? Szexuális zaklatásként, vagy hogyan?

Figyelt kérdés

3-4 utcányira tőlünk van egy gettó utca, sajnos a gettó lakok beszivárognak a normális környékekre is néha.


Engem már többször is meglesett egy, és gusztustalan dolgokat mondd, meg erőszakosan próbálkozik.

Én undorodom az olyanoktól mint ő, a múltkor én is kikeltem magamból és rendesen egy adag káromkodással fűszerezve elküldtem a fenébe.


Attól félek, hogy pár társával, meglesnek amikor jövök haza és az egyik legrosszabb dolog történik velem, ami egy nővel történhet.

Ők csoportosan nagyon bátrak.



2014. máj. 16. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Tehetsz, de én gyanítom, hogy az elkövető cigány és akkor csak beviszik kihallgatni utána már kint is lesz.
2014. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Hát igen.Sajnos ma egy gyerekgyilkos cigánynak több joga van mint egy tisztességes magyar állampolgárnak.Én csak azt tudom javasolni,hogy vegyél egy gázpisztolyt.Ránézésre még egy fegyverszakértő se mondja meg,hogy az nem igazi és ha odáig fajulnak a dolgok,hogy el kell sütnöd akkor az is elég komolyan oda vág.

Budapesten a 4-6 villamos vonalán a Boráros tértől nem messze van is egy üzlet ahol ilyen önvédelmi fegyvereket árulnak.

2014. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Egyébként én ezt a fegyvert ajánlom.Apámnak ugyan ilyen fegyvere volt mikkor BV-s(Büntetés Végrehajtás)volt csak neki rendes igazi éles változatban.


[link]

2014. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a legjobb az lenne ha eltudnátok költözni.Tudod és biztosan hallod a Tv-ben rádióban,hogy nem tudnak velük mit kezdeni.Ha megtörténik a baj őt leültetik de Neked egy életre nyomot hagynak. Nagyon sajnálom az ilyen lányokat, akik kénytelenek ezt elszenvedni.De ha te tudsz ellene tenni már megérte,Persze jó a gázpisztoly is vagy ha titokban veszel egy pár önvédelmi leckét,de nem fitogtatod mert akkor meg azért kezdenek ki Veled. Sok sikert!
2014. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!