Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudom kitenni a lakásom...

Hogyan tudom kitenni a lakásomból a nemkívánatos személyeket? Természetesen jogi úton.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 20:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
az elérhetőséged engem is érdekelne.
2009. dec. 1. 21:47
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
Sztem elég kihívni a rendőrséget csak, ha nincs semmi haszonélvezetük stb. akkor semmi joguk sincs ott lakniuk.Sztem hívd ki őket, majd akkor nekik elmondják mi alapon tartózkodnak a TE lakásodban tartósan.Közben meg nyugodtan eladhatod sztem.
2009. dec. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
20.18 as Lehetne pl azt is mondani hogy én (mi) vagyok-unk az új bérlö(k) . Ha meglát tuti kiköltözik.Ez müködött a multkor is.tel 20 9882509 de csak délután
2009. dec. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
szóval itt fennt a 21 18 as vagyok csak elirtam.
2009. dec. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Sztem elég kihívni a rendőrséget csak, ha nincs semmi haszonélvezetük stb. akkor semmi joguk sincs ott lakniuk."


Pontosan. Ennyire 1Xű

2009. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ajánlott levelet küldeni,hogy két hét múlva megkezdődik a lakás felújjítása,addig készítsék elő a terepet.és ki is küldeni a brigádot(csempeleverés,ablakcsere,szaniterek stb)

Ebben az esetben van ideje elrakni a kispárnát a 20 millával.

2009. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. 21:18 lehet, hogy segítséget kérek párr hét/hó múlva. elmentem a számod. köszi!
2009. dec. 2. 12:30
 18/24 anonim ***** válasza:

Jogi úton?? Ebben az esetben ??? Minek ?

Elmondod nekik hogy a tulajdoni lapon nem szerepel az ő nevük,így semmi keresni valójuk ott.Ezt először udvariasan/határozottan el kell mondani,hogy te egyedül szeretnél lakni a saját lakásodban,tehát költözzenek ki X időn belül. Ha ez nem vezet ez eredményre akkor :

egyszerűen kicseréled a zárat,amikor nincsenek otthon,cuccaikat meg a ház elé kirakod. Ha netán erőszakkal próbálnak meg bejutni,kihívod a zsarukat,el mondva hogy valakik erőszakkal be akarnak hatolni a házadba , segítséget kérsz azonnal...a zsaruk kijönnek és még le is csukják őket betörésért.

(A kitalált 20 milliós eltűnt kispárna esetére : A te lakásodban ez a te tulajdonod,így ők nem hivatkozhatnak arra hogy az övék volt,ráadásul nekik kell tudni bizonyítani a pénz létét/valódiságát,és nem neked kell az ártatlanságodat, ez alapvető jog).

Ezért emiatt akár nyugodtan indíthatnak pert ellened..az már eleve elvesztésre van nekik ítélve.

2009. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! nagyon megnyugtató, mivel úgy hallottam, onnan nem lehet kitenni az ilyeneket.
2009. dec. 3. 08:54
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem értem minek ez a sok butaság,egyszerűen kihívod a policét,idegenek tartózkodnak a te saját tulajdonú lakásodban akaratod ellenére.Ennyi.pont.
2009. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!