Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A mai egyetemi gyilkosság...

A mai egyetemi gyilkosság kapcsán a kuruc. Info képeket tett ki az "elkövetőről". Vélemény?

Figyelt kérdés

Több tízezren nézték meg a cikket, mire ismét rájöttek, hogy tévedtek ismét, a srácnak, akinek adatlapját, képeit kitették, semmi köze a gyilkossághoz. Vélemény? Ezt megengedheti magának büntetlenül többször a kuruc? Szegény srác mit érezhet? Miért intézi el annyival a kuruc, hogy "bocs, mégsem"?

Miért nem dolgoznak körültekintőbben?


2009. nov. 26. 22:24
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
54%
nem érdekel itt senkit sem az eset, csak találtak egy fognivalót a kuruc.info-n amire rá lehet ugrani, ennyi. az itt vitázókat csak ez izgatja.
2009. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Téged is ez izgatna, ha a te képedet rakták volna oda.
2009. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 bumbi02 ***** válasza:

Téged is ez izgatna, ha a te képedet rakták volna oda.


de itt meikötök képét tették fel? egyikötökét se, láttátok h vkiét feltették, ok. ő ez miatt felháborodhat indithat pert rágalmazásér stb.. de ti ezen vagytok kiakadva... és amit meg itt elötted irtak h senkit se érdekel az eset csak most van fogás a kuruc infon

az a baj h ez igaz és szomoru...mindenki leszarja hogy meghalt egy fiatal ember csak az h háhá botránylesz mer ezt és ezt tette a kuruc info...

2009. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez a törvények és jog kategória, ha sírós topicot akarsz nyissál máshol.


Honnan tudod, hogy nem írt ide, akit felraktak? Kinéztél a monitorokon mindenhova?


Az is felháborodhat, akit nem raknak ki, mert igenis megdöbbentő, hogy ilyet csinál egy oldal, hogy mindenféle ellenőrzés nélkül pakolnak ki képet valakiről, na ez a gyilkos címkével.

Nem véletlenül takarják ki az IGAZIAKnak sem a fejét, nem írják ki a nevét, ezek meg kirakják a képét? Ami nem is ő? Nekem az is mindegy lenne, ha femina.hu vagy nlcafe.hu rakta volna ki, ha ekkora a látogatottsága, a lényeg az, hogy FELHÁBORÍTÓ hogy mit megengednek maguknak. Leszarom, hogy miket gépelgetnek össze erről-arról, de ez már nem az első eset volt, hogy valaki hasáracsapva beküld nekik valami hülyeséget, ők meg szent igazságként kirakják és lejáratják magukat vele. Legalább tanulhatnának.


És akármilyen szomorú eseményről is van szó, nevetséges azzal védeni az oldalt, hogy jaj ezzel ne is törődjünk, mert valaki meghalt.

2009. nov. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 bumbi02 ***** válasza:
én nem védem az oladlt.. a kurucinfot sosem szerettem a hir megfogalmazása ami visszataszit és a leplezetlen elfogultság... h ha rendör elkap egy cigányt akkor a magyar rendör elkapja az orkot, de h ha a rendőr egy gárdistát zaklat: a mocskos ávós... szal nekem tul elfogult oldal és én tleg azért irtam hogy az egyetemi gyilkosság kapcsán nem ez a legnagyobb tragédia.. bár elhiszem h akinek a képét kitették annak okoztak pár kellemetlen órát...
2009. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Nem örülök neki, hogy az országunk "külföldi befektetők" martalékává válik, de a kuruc.info szerintem... nos... "érdekes". Nem szeretem legalábbis.
2009. nov. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!