Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A mai egyetemi gyilkosság...

A mai egyetemi gyilkosság kapcsán a kuruc. Info képeket tett ki az "elkövetőről". Vélemény?

Figyelt kérdés

Több tízezren nézték meg a cikket, mire ismét rájöttek, hogy tévedtek ismét, a srácnak, akinek adatlapját, képeit kitették, semmi köze a gyilkossághoz. Vélemény? Ezt megengedheti magának büntetlenül többször a kuruc? Szegény srác mit érezhet? Miért intézi el annyival a kuruc, hogy "bocs, mégsem"?

Miért nem dolgoznak körültekintőbben?


2009. nov. 26. 22:24
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
46%

ha a "legális" média nem titkolózna mindig (persze spec erről nem ők tehetnek hanem tiltva van, hogy kiírják az igazságot illetve képet nem tehetnek sokszor ki személyiségi jogok miatt), szal ha nem lenne minden lekorlátozva, akkor nem ez lenne, hogy egy "illegálisan működő" oldal teszi ki a fotókat, nagyobb hibarátával.


Mellesleg mit várt a kérdező, mit kéne tenniük? Ha a retekklub lead vmi téves infót akkor ők se hajtanak magukon végre harakirit, hanem elnézést kérnek és ennyi.

2009. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, a gyilkosság attól még tény, meghalt egy fiatal, aki előtt még ott állt az egész élet, többen kórházban vannak. A képeket meg valószínűleg valaki beküldhette, aki vagy rosszakarója a fotókon lévőnek, vagy nem figyelt eléggé, mit küld be. Ezért a beküldő a felelős.

A lövöldözés attól még megtörtént, és szomorú, hogy ilyen megtörténhet, én inkább ezen vagyok felháborodva.

2009. nov. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen felesleges elterelni a témát a médiára, itt a személyiségi jogok sárba tiprásáról van szó, ami szerintem is felháborító. Ha jól értem arról van szó, hogy valaki beküldte nekik emailben, hogy "ez volt a gyilkos" ők pedig kitették gondolkodás nélkül. Egy sokezres (nem tudom pontosan mennyi) látogatottságú oldal vezetőinek ennél sokkal felelősebben kéne viselkedniük akár felvállalják a nevüket akár nem. A népszerűséggel felelősség is jár csak sajnos a kurucinfó készítői ezzel nincsenek tisztában. És most gondolom jönni fog a lepontozás...
2009. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az első törvénysértése a kurucinfónak. Rengeteg büntetendő dolgot műveltek már, más oldalt ennek a töredékéért bezártak volna. Csakhogy a kormánynak érdekében áll a feszültségkeltés, a "jaj, jönnek a nácik" hangulat fenntartása a saját táborban és a provokáció a másik oldalon, ezért engedik működni a zsurucinfót. Nem lepne meg, ha a kormányváltás után eltűnne ez az oldal, a szerkesztői pedig bíróság elé állnának.
2009. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
68%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:16


ez az impresszum egy röhej. van benne kreativitás, csak impresszumnak nem megfelelő :D

2009. nov. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem tök mindegy, hogy a csúnya gonosz beküldő a hibás-e elvileg vagy sem, akkor sem lehet csak így kirakni ilyen képeket! Legtöbbször még csak a rendes nevét sem mondják el az elkövetőknek, csak K.M. ezt és ezt csinálta stb. nem hogy a képét kirakják valahova. És akkor két sorban kiírja, hogy elnézést. Hát öcsém. Most akárki gondoljon már bele, hogy kiteszik a képét egy oldalra, amit mindenféle emberek olvasnak, köztük sok primitív vadbarmot is, azzal a felirattal, hogy á ez itt egy iskolai lövöldöző és gyilkos utána meg ja bocs, mégsem.


Sorozatosan beégetik magukat és ez már több a soknál. Egy szerencsétlen ártatlant így kiraknak! Ennyi erővel ezeknek bármit be lehet küldeni, öt percen belül már szent igazságként virít az oldalon, ha beállítottságuknak megfelel. Ennél még a napiszar is jobban megszűri miket rak ki...

2009. nov. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
82%

A válasz megírásának időpontja: ma 00:00


Szerintem azért, ha egy törvénysértő és a közízlést romboló oldal működik, elsősorban azok a felelősek, akik működtetik. Az ő kilétük pedig nyílt titok...


A kuruc.infót már többször bezáratta a kormány, de újabb és újabb szerverekről mindig újraindították. Ha most -teszem azt- ismét keményen lépnének fel ellenük, akkor meg az lenne a szöveg, hogy "az elnyomó hatalom el akarja hallgattatni az igazi hírforrást". Ha működik, akkor pedig az általad is nyilvánított szólamok harsognak, hogy persze, mert a kormány érdekében áll, hogy lehessen nácizni.

2009. nov. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

"...Névtelenül?

Az impresszumot láttad már?

[link] ..."


Ja, tényleg, most, hogy látom, már mindjárt más : Vak Bottyán,... Dow Jones,...


És te ezt beszoptad???... Vagy engem nézel hülyének?...

2009. nov. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

"A kuruc.infót már többször bezáratta a kormány, de újabb és újabb szerverekről mindig újraindították."


Gratulálok a naivitásodhoz, hogy elhiszed, hogy egy weblapot nem tud lekapcsolni a kormányzat.

2009. nov. 27. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
55%
Mivel az USA-ból nyomják az oldalt nem lehet bezárni, ez az intenet nagy "előnye", itthonról kiraknak, feltöltöd külföldről, hiányzik a nemzetközi szabályozás. Hagyd meg magadnak az összeesküvés elméleteidet.
2009. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!