Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek helyes hogy a nők...

Szerintetek helyes hogy a nők is szavaznak? Mert ez úgy lett kikényszerítve részükről. Nem vagyok soviniszta de a nő sokszor dönt érzelmek alapján ami helytelen.

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 17:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem jogos, hogy szavazhatnak.


Az emberek többsége érzelmek alapján dönt, ez nem női sajátosság.

2013. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem fölösleges a szavazás évente kellene bérbe adni a pozíciókat a legtöbbet fizetőnek.
2013. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Vannak a férfiaknál racionálisabban döntő nők, ráadásul a politikai elkötelezettség az esetek nagy részében nem racionalitáson alapszik.


27F

2013. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Vadkan01 ***** válasza:
3%
Nem számít, hogy egy nő melyik kamu pártra szavaz, mert ugyanúgy rossz választás a választás.
2013. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 szántóvető ***** válasza:
27%
nézz szét,ez egy undorító,élhetetlen kapitalista rendszer ami kialakult a világban.világszinten tüntetnek a globalizáció ellen.jobb lenne a világ ha a férfiak sosem politizálhattak volna.
2013. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
Nem soviniszta vagy, hanem bunkó.
2013. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha ugyanúgy dolgozniuk kell mint a férfiaknak, ugyanúgy fizetnek adót stb... akkor miért pont a nőktől akarnád megvonni a szavazójogot? Emberek 90%-a érzelmi alapon szavaz...
2013. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Igaz is, mit képzelünk magunkról, takarodjunk vissza a tűzhely mellé és gyereket pelenkázni, ugye? Nem is értem, miért akarunk beleszólási jogot a saját sorsunkba. Ember, pár évszázaddal korábban kellett volna születned, akkoriban jól meglettél volna ezzel a nézettel...
2013. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Szerintetek helyes, hogy a cigányok is szavaznak? Nem vagyok soviniszta, de a cigány sokszor dönt felajánlott pénz/tűzifa/krumpli alapján, ami helytelen.
2013. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A negativ kritika írói akik természetesen nők: A reagálásotok milyensége bizonyítja érzelmi szintű beállítottságotokat. Egy egyszerű kérdés miatt lebunkózni vkit. meg kisebbségi témákba bonyolódni... Gratulálok! A többieknek akik értelmesen adtak választ köszi
2013. dec. 23. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!