Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az itélet végre nem tesz...

50felett kérdése:

Ez az itélet végre nem tesz kivételt a bűnősök között. ű Helyes, vagy helytelen?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 12. 19:42
 1/5 Ozmium42 ***** válasza:
100%

"Mind a kilenc vádlott két és fél, négy év közötti börtönbüntetést kapott közösség elleni erőszak, rongálás és garázdaság miatt."


Hiányolom a gyilkossági kísérletet, de egyébként igen, kezdetnek nem rossz.

2013. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerű! Csak így tovább.
2013. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak alacsony az büntetési idő,fordított helyzetben öt év lenne a legkevesebb.Az irány jó lenne.
2013. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"Ez az itélet végre nem tesz kivételt a bűnősök között. ű Helyes, vagy helytelen?"


Már eleve a kérdés hülyeség. Ne haragudj meg. Szerintem az a legjobb ha nem tesznek kivételt egy esetben se.

2013. máj. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4#4 Nem akartam hülye kérdést feltenni, én is azt szeretném hogy legalább a törvény ne tegyen különbséget, ember és ember között, de sajnálom hogy neked ez hülyeség, még csak kérdés szinten is, sokan tudnak úgy válaszolni,hogy nem kritizálják mindjárt a kérdést,vagy a kérdezőt,
2013. máj. 13. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!