Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebben az esetben a főnököm...

Ebben az esetben a főnököm beperelhet?

Figyelt kérdés

A főnököm nem hajlandó kifizetni a munkámat, valamint számos ponton nem tartja magát bizonyos íratlan szabályokhoz. Az ügyfelek nem kapják meg az árut időben, a honlapon ígért időn túl végzik a kiszállítást, a garanciális ügyek intézése hetekig van úgy hogy másfél hónapig tart (a vetélytársaknak ugyan ez alig pár napos művelet.)


Szóval lefolytattunk már pár beszélgetést és nem történik semmi változás. Arra gondoltam, hogy cégünk Facebook adatlapján teszek közzé egy cikket, melyben leírom a panaszaimat, hogy az ügyfelek is lássák. Tudom, hogy ezért engem kirughatnak, de akkor is az ügyfeleknek joguk van tudni az igazságot.

Egy ilyen közleményért a főnököm beperelhet?



2013. szept. 22. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A főnököd nem hülye, hanem rosszul végzi a munkáját. Tehát a per eszébe se jut, hogy kirúgjon, annál inkább. És meg is teszi. Te se azt tedd, hanem beszéld meg a dolgot a kollégáiddal. Tudod, főnök ellen összefogással lehet hatékonyan fellépni.
2013. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Nem félek a kirugástól, de nekem is kellemetlen a sok panaszkodó ügyfél.

Volt, hogy a saját költségemre oldottam meg bizonyos ügyeket, mert a főnök "szarul végezte a munkáját".

Arra gondoltam, hogy a "média" és a figyelem felkeltés után majd magába néz.

2013. szept. 22. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Rágalmazás? Más előtt a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ. Ez a tényállítás ha igaz is, de alkalmas a becsület csorbítására, az is rágalmazás. Szerintem légy okos, és ne tedd!
2013. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!