Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Számíthatok börtönbüntetésre?

Számíthatok börtönbüntetésre?

Figyelt kérdés

20 ezer forintot nem meg haladó kissebb értékű lopások miatt kaptak el harmadjára... Tudom,hogy nem kellett volna,de nagyon rossz időszakot élek,és bele vagyok abba fáradva,hogy rengeteget gürizek,és épp hogy megélek. Ettől sokalltam be :S tudom,hogy nem ez lett volna a megoldás,de mostmár nem tudok mit tenni. 2x tescoban történt az eset,felvették a jegyzőkönyvet,bár rendőr nem jött ki,és papírt sem kaptam. Egyszer viszont Vecsésen a C&A-ban kaptak el,oda ki jött rendőr,és helyben kaptam csekket amit a Monori rendőrkapitanyság számlájára kell fizetnem...


Nem tudom mire számíthatok,de nem szeretnék börtönbe kerülni. Ha bíróságra kerül a dolog hivatkozhatok arra,hogy pszichiátrián kezelnek szorongásos depresszióval,és pánikbetegséggel? Mert rájöttem,hogy mióta szedem az antidepresszánsokat és nyugtatókat azóta nem vagyok önmagam... Nem tudom ez enyhítő körülmény lehet-e.


Csak mert eddig soha nem voltam ilydn,csak azóta csinálok ekkora marhaságokat :S mert úgy érzem,hogy minden mindegy....


De mostmár szeretnék továbbtanulni,és gyerekeket,mert nagyon családcentrikus vagyok,és emberektől sosem lopnék.


Köszönöm előre is a normális válaszokat,tanácsokat,tapasztalatokat! :(



2013. aug. 23. 12:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm,hogy utánanéztél.


Hát igazából ezek a dolgok masfél hónapon belül történtek... Fél éve szedem az antidepresszánst,de egyre szarabbul vagyok tőle,és a körzeti pszichiáterem nem hajlandó gyógyszert váltani,csak a csoportterápiát erőlteti... :S pedig azóta vanmak egyre hülyébb gondolataim,sírógörcseim,és lopási hajlamaim...


Ezért is idegesít a börtön dolog,mert akik igazán ismetnek tudják,hogy nem vagyok oda való :S mindig is jó tanuló voltam,és mindenkivel kedves. Csak mostanában van ez,hogy lelkiismeret furdalásom van,pedig tudom,hogy igazából nem én vagyok... És ez nem mentegetőzés.

2013. aug. 24. 18:28
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tartja magát odavalónak, Mindenki ártatlan aki bent van. Nem tudtad?
2013. nov. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lett belőle börtön? Vagy csak pénzbírság?
2020. szept. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem, végül nem lett, de tiszta hülye vagyok, hogy ennyi hülyeséget csináltam, máig nem értem. :D Tanultam az esetből, azóta a legnagyobb szabálysértésem egy bliccelés volt :’)
2020. szept. 26. 23:32
 15/15 Bolcs_Elek ***** válasza:

Ha igaz amit irtal akkor biztosan nem fognak lecsukni.

Egyszer sem lepted at a bcs ertekhatart, csak szabalysertest kovettel el.

2021. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!