Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az APEH tényleg ennyire...

Az APEH tényleg ennyire hülye, vagy csak tettetik?

Figyelt kérdés

Budapesten van az állandó lakhelyem, de Pécsett lakom ideiglenes lakcímmel. Ügyintézésem volt a helyi APEH-nél, ám mondták, hogy a kapott és kitöltött iratokat a pesti irodába kell küldenem, mert az ő hatáskörükbe tartozom. Elmondta az ügyintéző, hogy írnom kell egy külön kérelmet arra, hogy a végzést ne Pestre, hanem Pécsre küldjék. Megtettem, az APEH ennek ellenére mégis Pestre küldte a végzést(csak szerencsém volt, hogy az ott lakó értesített).

Hát nóóóóórmális??? Minek kellett akkor azt a lapot kitölteni, ha úgyis semmibe vették(biztos jól töltöttem ki, mert az ügyintéző segített)?


2009. okt. 22. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Azért, mert egy kis fizetésű ügyintéző nem vette észre, hogy rossz helyre címez, azért az egész hivatal hülye?

Nem mond már, hogy te sosem hibáztál a munkádban, mert nem hihető.

2009. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Elég nagy ott a fejetlenség az biztos. Én is sokat mérgelődök velük, mert vmit elb.sztak, kiküldtek 30ezres tartozást, 2szer is, amikor előtte már elismerték,h ők hibáztak...most megint. Csak az a baj,h 2nap szabim ment rá, meg 1heti telefonálgatás+az ideg...:S
2009. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit lehet azon elcímezni, ha ott a hivatalos papír arról, hogy ide és ide kell küldeni a végzést? El se keverhették, mert az egész össze volt kapcsozva.
2009. okt. 22. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Velem is történt már ilyen, nem is egyszer és valóban, azt mondom, ott is emberek dolgoznak, tévedhetnek. Csakhogy, ha én tévedek, jól megb.nak büntetéssel, pedig én is emberből vagyok, én is tévedhetek. Amikor az ő hibájukból napokat töltök el ilyen ügyintézésekkel és azt sem mondják, hogy elnézést kérünk a hibáért, na akkor nehezen tudom én is tolerálni a dolgaikat.
2009. okt. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Most komolyan te hülyézed az APEH-et, aki nem érti, hogy egy paksaméta papírból hogy nem vesznek észre egy lapot?

Tál nem lehet, hogy összetapadt az előző lappal?

2009. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olvasd el 12:02-t és értsd meg a problémát.
2009. okt. 22. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyám 5 éve vált el apámtól, azóta minden évben személyesen bemegy és megvárja míg a szeme előtt írják át a gépben , meg minden helyen a lakcímét az adópapírjai miatt. (Apám lakcímét). De, minden évben rendíthetetlenül ide küldik hozzánk, pedig idén a postázások előtt két héttel én is voltam bent egyéb ügyben és direkt rákérdeztem, hogy ugye xy cím van megadva ehhez a névhez, a válasz az volt, hogy igen ,ne aggódjak. Erre kijön ide a levél. Ennyit az apehról, valóban hülyék.
2009. okt. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!