Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért akarják egyes devizahite...

Rémuralom kérdése:

Miért akarják egyes devizahitelesek, hogy a bíróság érvénytelenítse a szerződésüket?

Figyelt kérdés
Ha érvénytelen a szerződés, akkor is vissza kell fizetni a pénzt, hiszen a bank a szerződés fejében folyósította a hitelt. Ha a szerződés érvénytelen, akkor a pénz a bankot illeti meg, mégpedig sokkal hamarabb, mint a szerződés szerinti futamidő vége. Akkor ez mire lenne jó? Mi olyan pluszt hozna a szerződések érvénytelenítése, ami miatt érdemes Orbán Viktor házánál tüntetni, hogy légyszi, miniszterelnök bácsi, nézz csúnyán a Kúriára, hadd ijedjenek meg, és ítéljenek a mi javunkra?

2013. júl. 9. 12:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

18.

Mégis mit érdemeltek meg, kinek mit ártottak, komolyan gusztustalan ahogy emberek egymáshoz állnak.

2013. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

20.

Engem nem fog az állam segIteni, fizetem. Az pedig, hogy zavar, az az én dolgom és ne egy ilyen rosszindulatú szerencsétlen kritizáljon, aki most játsza az eszét, hogy ő tudta jól mi lesz. Ha tudtad volna, nem kis pénzt csinálhattál volna, de nem tudtad, csak most előadhatod magad.

2013. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
27%

#22

Elő is adom ;)


Tudod a hiteleknél van olyan hogy kockázat.


A kis kockázatú hitel van a csóróknak a nagy kockázatú a kevésbé csóróknak. Nálunk a sok csóró ész nélkül vett fel nagy kockázatú hiteleket mert nem fogták fel hogy az nem azért olcsóbb hogy nekik jó legyen hanem mert nagy a kockázata hogy bedrágul.


Egy példa hátha sikerül a devizásoknak is megérteni bár kétlem: Ha csóri tatter összekuporgat 100 ezer forintot az sem szalad egyből és teszi bele valami magas kockázatú befektetésbe ahol esélyes hogy elbukja az egészet hanem berakja simán a bankba 3%-os kamatra mert ő nem teheti meg hogy kockáztatja ezt a pénzt. Na már a mi esetünkbe a tatter olyan cég részvényeit vette meg ami borítékolható volt hogy csődbe megy. Ésszerű volt? Nem. Lehetett előre tudni? Ja. Lehet őt sajnálni? Semmiképp.

2013. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
48%
A saját válaszodba cáfolod meg magad. Ha ezt előre lehetett tudni, akkor mindenki betette volna a pénzét a kockázatosba. Nem mondanám, hogy csórók hitele, nagyon ostoba vagy.Hitelt vettek fel, nem tőzsdei csomagokba rakták a pénzüket. És igen, lehet őket sajnálni, nem tőzsdéztek, csak szerettek volna jobban élni, saját otthont, ez nem bűn, csak az olyan gusztustalan emberek szemében, mint te is vagy.
2013. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

#24

Ebből látszik hogy mennyire buta vagy. Nem csodálom hogy deviza hitelt vetté fel. A tőzsdés meg csak példa volt. De nem csodálom hogy nem sikerült felfogni. Amúgy finomítom a véleményem, aki 2006 előtt vett fel deviza hitelt az csak egy buta birka aki ment a többi eszetlen után, aki 2006 után az meg az agyhalott kategória.

2013. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki a buta talán a hozzászólásod jól példázza, leIrtad ostobán, amit pár ilyen kérdésnél olvastál. Az pedig, hogy devizahitelt vettem fel, mást nem kaptam és most ha visszacsinálnám, megint felvenném, mert a pénzemet nem ostobán üzletbe kellett fektetnem, ami jóval többet hozott, mint amit esetleg buktam az árfolyam különbözeten. Én azt Irtam le, hogy nem támadni kéne azt, aki bele keveredett, mert nem lehet mindenki olyan eszes, mint te Igy utólag. Bár te biztos valami penge befektetési tanácsadó vagy, hogy tudod mi fog bedőlni, kár, hogy még a tényleg profik is belebuknak sokszor.
2013. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!