Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Anyukák. Feljelenthetem?

Anyukák. Feljelenthetem?

Figyelt kérdés
Vaterán vett tőlem egy hölgy 700 Ft-ért egy ruhát. Elpostáztam neki, sajnos belementem az utólagos fizetésbe, de a mai napig nem fizetett. Jelentsem fel, vagy mit csináljak vele? Egyáltalán fel lehet jelenteni?
2013. jún. 10. 15:30
 1/7 anonim válasza:
85%

700 ft-ért feljelenteni??

Kinevetnének szerintem,hogy ennyi miatt feljelentést akarsz tenni.Tanulsz belőle!Legközelebb nem mész ilyenbe bele!

2013. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
700 ft miatt? Ugyanmár! Még a rendőr is kinevetne.
2013. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
85%
Semmit sem fognak csinálni, ekkora összegnél nem foglalkoznak az üggyel...
2013. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Szólhatsz a Vaterának, de más egyebet nem igen tehetsz.


A rendőrség nem igen fog foglalkozni ezzel - és ez még enye kifejezés -, mivel 700 ft ról van szó, azt se igen tudod bizonyítani, hogy mi votl a csomagban, hogy hogy zajlott a dolog...

Ráadásul elég, a annyit mond a nő, hogy élőben kifizetett és ezzel szevasz.

Vaterának szólj, hogy tiltsák ki vagy valami, de sajnos több nem igen lehetséges.

2013. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne postáz előre. Írd ki az oldaladra, hoy előre nem postázok. Írj a vaterának és egy nagy negatívot a vásárlónak mást nem tudsz tenni.
2013. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Fogd fel úgy, hogy adakoztál!
2013. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utánvéttel kellett volna feladnod. Sajnos így nem tehetsz semmit. Soha ne bízz meg idegenekben.
2013. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!