Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hogy néz ki a hasatok...

Anyukák! Hogy néz ki a hasatok szülés után 2 évvel?

Figyelt kérdés
Ha képet is mutatnátok szuper lenne. köszönöm.
2013. jún. 6. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen lapos olyan mint a szülések előtt a bőröm sem változott. szerencsés vagyok asszem
2013. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A hasam olyan,amibe bele kell híznom - kötény hasam lett.

A "csíkok" nem zavartak,azok elhalványultak egy idő után,de a "gyűrött" has egy ideig nagyon zavart.

2013. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hányadik gyerek után?
2013. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez a kép kb 3 hónapos,de most nem csinálok,remélem megfelel.

[link]

Szerencsére azok a csíkok fürdőruha alatt nem látszanak,és elég halványak,még nem 100%osan lapos de dolgozom rajta.

1 gyerek után.

2013. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem teljesen rendben van a hasam :)

előtte izmos volt, sportoltam 20 évig... most már persze nem izmos mivel nem tornázom, de nincs bajom vele így se :D

bőröm teljesen visszahúzódott, csíkos se lettem, látszik azért még rajtam a sok sport :)

2013. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Első gyerek után érdekelt volna, de lehet több után is :) Annak a válaszolónak pedig szép aki képet is linkelt. Az enyém csúnyább. Csíkos is lett meg több a felesleg sajnos :(
2013. jún. 6. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem nézett úgy is ki,mint aki linkelte,csak nekem nem csíkosodott...Most visszaszedtem pár kilót,nagyobb,de egyelőre kisebb nem lesz,mert ismét babát várok(még csak 6hetes,szóval nem miatta nőtt meg:D)
2013. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem első gyerek után iszonyat csíkos lett pedig kenegettem mint az őrült, de nálunk sajnos ilyen a genetika, tesóm is anyum is csíkos. kb fél év múlva vékonyabb lettem mint előtte de a hasam csúnya lila csíkos volt sokáig. 5 év múlva született a második fiam vele nem szereztem újabb csíkokat, a bőröm eléggé ki volt már tágulva az elsőtől és kevesebbet is híztam. Viszont most nem tudok visszafogyni így a hasam sajna elég nagy a csíkok viszont már alig látszódnak és most ki is vannak feszülve, de ha fogynék ráncos lenne a hasam :( kis kötényem is lenne az tuti. A kicsi fiam 20 hónaos.
2013. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első gyerek után nekem szép volt a hasam, vékony és izmos, a bőrrel sem volt semmi baj.
2013. jún. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy gyerekem van, a hasam laposabb, mint terhesség előtt. szerencsés vagyok.
2013. jún. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!