Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliai anyukák? Mi az a...

Angliai anyukák? Mi az a playgroup?

Figyelt kérdés
Kisfiam két éves lesz, szerettem volna óvodába vinni, de az sajnos nekünk nagyon drága. Főleg azért szerettem volna, hogy gyerekek között legyen, a játszótéren is nagyon szeret köztük lenni. Arra lennék kíváncsi, hogy a playgroup-ba milyen korú gyerekeket visznek? És ez olyan mint az ovi csak nem hagyjuk ott a gyereket, hanem mi anyukák is ott vagyunk velük? És mennyibe kerül? Be kell iratkozni jó előre, van várólista?
2013. jún. 7. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Igen ott maradsz vele,altalaban 1-1,5oras. Ingyenes,nincs varolista. De javasolnam a Stay and Play session-t ezek altalaban Children Center-ben talalhatok. Ugyanaz mint a playgroup.Szinten ingyenes de meglehetosen kevesebb gyerekkel.

Nem tudom melyik reszen lakton de vannak olyan ovodak(onkormanyzat altal tamogatott)ahol 2eves koratol heti 15ora ingyenes. Google-n nezd meg van e ilyen ovi a kozelbe.

2013. jún. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a válaszodat! Csak 3 éves kortól igyenes a heti 15 óra, ezt már megérdeklődtem a környékünkön.

Neked van gyereked? Mennyi idős? Jártok playgroup-ba? Jól érzi ott magát? Akkor ezek szerint ez olyan, hogy ha akarom elmegyünk, ha akarom nem, nem kell előre bejelentkezni...stb.? És tényleg ingyenes? De egy hirdetésen azt láttam, hogy session 11 font, az mit jelent?

Amúgy dél Angliában lakunk, West Sussex megyében. És ti merre?

2013. jún. 8. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2,5eves a nagy 10honapos a kicsi. Hetente ketszer megyunk arra a Stay and Play session-'re amit irtam.

Masfel oras,rengeteg jatekuk van,kapnak gyumolcsot mielott vege,aztan meset olvasnak nekik majd mondokazunk.Nagyon elvezik csak a nagy altalaba maradna meg:)

Playgroupba meg nem voltunk ,nem is vagyok benne biztos mar hogy ingyenes. Megnezem majd.

Mi Londonban lakunk.

2013. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnalom,felre informaltalak En is fizetost talaltam. Nincs a kozeletekbe Children Center,vagy nem kaptal tajekoztatokat a kornyekbeli Children Centerek "fogadasi" idejerol. Csak mert nekem mindig kuldi,ha valtozik az idopont.

Az legalabb tuti ingyenes.

Remelem talalsz valamit.

Mert egyebkent marha draga az ovi. A nagy lassan kezd 180font egy hetre,hihetetlen.

2013. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon jó lehet ez a stay and play session, ahova jártok, tök jó, hogy mesélnek a gyerekeknek, meg mondókáznak. Pont ilyen helyre szeretném a fiamat elvinni, egyrészt gyerekek között lenne, másrészt tanulna angolul.

Amúgy már rá is kerestem a neten és tényleg van ilyesmi itt a városban. Horshamben lakunk, amúgy. :)

Az ovi tényleg szörnyen drága és sajnos sok rosszat is hallottam róluk. :(

2013. jún. 9. 16:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet! :)
2013. jún. 9. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!