Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen munkakörből,...

Anyukák, milyen munkakörből, munkahelyről mentetek el szülni, és hova mentetek vissza?

Figyelt kérdés
Ugyanoda? Vagy egész mást csináltok a gyerek születése előtti munkátokhoz képest?
2013. jún. 2. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Sajnos egészen mást, konkrétan semmit. Irodában dolgoztam kereskedelemben, de most sehova nem kellek egy 2,5 éves gyerekkel az oldalamon :(
2013. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedagógus vagyok, ugyanoda mentem vissza.
2013. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Első válaszoló, még túl pici a gyereked, talán ezért "félnek" tőled még a munkáltatók. Enyém 5 éves... mostmár egyre hosszabb időt bírunk ki betegség nélkül, de még mindig necces... mikor a korát kérdezik.


Én máshova mentem vissza amúgy, de nem nagyon találom a helyem.. ezért is tettem fel a kérdést :)

2013. jún. 2. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért, mi a baj?

2.

2013. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bankból középvezető pozicióból jöttem el és oda is megyek vissza.
2013. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kozmetikusként dolgoztam, egyenlőre oda is megyek vissza. (bár folymatban egy más irányú főiskolám és a végén vagyok már).

Kozmetikusként a 2 műszakot nehéz megodani a gyerekek mellett, viszont a magam ura vagyok még alkalmazottként is. Tehát van előnye-hátránya.

2013. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Irodai, asszisztensi munkakörből jöttem el, és teljesen mást csinálok, mióta a gyerekem 3 éves lett. Az volt a mázlim, hogy akkor még ingyenes volt kismamáknak a felsőoktatás, így egy kétéves posztgraduális képzést végeztem el, míg itthon voltam a gyerkőccel, és ennek köszönhetően szakmát váltottam. Jó, mert ezt szeretem, az előző munkám csak a pénzszerzésről szólt (bár az sem volt szörnyű, de mégis).
2013. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs baj 2. válaszoló, köszi kérdésed.. :) Csak olyan idegen minden.. mindenki, bár a kollégákkal egyre közelebb kerülünk végre egymáshoz. De a munka újdonság kicsit, nagyon hiányzik a régi munkahelyem, a régi munkatársaim.. csak ennyi.. :) Már lassan fél éve vagyok az új m.helyen, de még mindig azt érzem: "idegen".
2013. jún. 3. 23:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!