Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az alábbi munkakörből körülbel...

Az alábbi munkakörből körülbelül mikor mennél terhességi táppénzre?

Figyelt kérdés
Heti váltásban dolgozunk,egyik héten végig otthon vagyok,de a következő héten 7x12 órát dolgozom,félig álló,félig ülő munka. Az utazás kb. 2x40perc.
2013. márc. 31. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod, mennyire bírod.
2013. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha régóta dolgozol már, akkor biztos hozzászoktál. Ha megoldható, hogy többet ülj, mint állj, akkor szerintem akár a 30. hétig is bírni fogod. Persze attól is függ, hogy mit dolgozol konkrétan.
2013. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12 órát nem lehet terhesen 1 nap dolgozni, de ha bevállalod, akkor csináld. Szerintem ezt a munkaidőt kb. 25 hetes korig bírnád. Az jó, hogy egyszerre 1 hetet pihenhetsz, de 7 napon át 12 óra nagyon kimerítő egy terhes nőnek.
2013. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én délre mentem be anno és este 8ig voltam bent, majd este 10-éjjel 2ig csináltam a papírmunkákat (muszáj volt késő este mert este 8ig hozták be a dolgokat és reggel már a férjemnek vinnie kellett be).

én 37. hétig jártam be, utána már csak otthon csináltam a papírmunkákat, azt a kicsi 6 hónapos koráig.

abszolút a te döntésed, ha neked megterhelő akkor ne csináld, viszont ha szereted, élvezed akkor maradj és dolgozz, a szervezeted már gondolom hozzá van szokva :)

2013. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazán te érzed, meddig bírod. Én vegyes munkarendben dolgozom (hol délelőtt, hol délután, hol egész nap), és engem kimerít a rendszertelenség, és hogy napi min. 8 órát állnom kell. Kereskedelemben dolgozom, így én kb. még egy hónapot maradok, mert már nem bírom olyan jól a dolgot. Hamarabb leszek ideges, és ahogy észrevettem, a pocak ellenére is van, aki direkt provokál, én meg nem akarom végig idegeskedni a terhességem.

Szerintem, maradj addig, amíg jól érzed magad, ha bírod a 30. hétig, az is jó, de ha félidőnél úgy érzed, neked ez sok, az is reális lehet.

2013. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!