Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy ha pár hónapja kijelentet...

Hogy ha pár hónapja kijelentettek a munkahelyről és nincs biztosításom, akkor fizetni kell a dokinak a vizsgálatokért? Meg ha vérvételre kell mennem? Meg ha szülök novemberben? Vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet fízetni a tb-t önállóan is.Ha munkanélkülin vagy akkor is van tb-d.Ha nem kapsz semmit sehonnan akkor azt hiszem 30 napig még jogosult vagy de utána minden fizetős.Jobb ha fizeted a tb-magad után
2012. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gottacska ***** válasza:
Regisztrálj be a munkanélkülibe,és ott kapsz papirokat azzal el kell menned a helyi önkormányzathoz és fél évig fizetik a tb-d!
2012. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
7 hónapos terhesen is be lehet regisztrálni?
2012. aug. 27. 12:23
 4/6 porcukormókus ***** válasza:
Én fizettem magam után a tb-t, egészen addig, amíg el nem mentem gyesre.
2012. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És az mennyibe kerül?
2012. aug. 27. 14:52
 6/6 Gottacska ***** válasza:
azt hiszem 5500 körül van! :S de természetesen terhesen is be lehet regisztrálni!
2012. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!