Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik otthon vagytok...

Anyukák, akik otthon vagytok kicsivel, a nagyobbik gyerkoc fog nyári oviba járni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy van, hogy a mi ovinkban vagy az iskola vagy június végéig lehet menni, majd utána jön az ügyeletes ovi.

Én úgy kértem, hogy a júniust járja végig, utána nem viszem, itthon lesz velünk 2 hónapot. Igazság szerint megkérdeztem, hogy akar-e menni, és azt mondta ,hogy amíg itt vannak az óvónénijei, addig szeretne menni.

2013. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is akar.
2013. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem:)
2013. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem viszem,jövő héten megy utoljára, utána aug végén 1 hetet és szeptemberben kezdi a sulit.
2013. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mi falun lakunk, 5 éves a fiam, féléves a kicsi, nyári ovi juliusban van. Amíg dolgoztam, nem volt kérdés, végig járta a 4 hetet (augusztust sem volt egyszeru megoldani). Most is menni akar, ugyhogy megbeszéltuk ovonokkel, h nem lesznek sokan, mehet nyugodtan. Az elso héten lesz sok gyerek, akkor itthon marada, azátn legalább 2 hétre elvinném. Veluk bírok, de bármit csinálhatunk, hiányoznak a barátok (az esti játszoterezés kevés).
2013. jún. 9. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi május 20-a óta nem járhatunk,mert bővítik a ovit.Már hiányolja a gyerek,de ha nem is bővítenék,akkor se engednék hogy menyjen mert én itthon vagyok.Annyira sajnálom,mert nagyon menne,még úgy is hogy más óvónéni és más gyerekek lennének.
2013. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én nagyfiam nem szereti az ovit, így nem megy nyáron.
2013. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az ovi júni 21 én zár ,júni 24 ügyeletes ovi nyit és 1 hét én viszem igaz még nincs meg a kis tesó de útban van , és mivel kifestjük a házat meg berendezük a baba szobát így kértem ügyeletes ovit mert anyukám és anyósomra nem tudom bizni. Viszont utána itthon lesz 2 hónapot. Igaz az ovi ebben az évben júli 25 én nyit , de úgy gondoltam ha úgy is itthon vagyok terhesen és már kész minden a lakással kapcsolatban akkor miért ne lehetne itthon velem a lányom had pihizen nyaraljon medencézen a kertben :). Úgy is már csak 1 éve van az oviban és utána iskolás lesz .


28 hkm :)

2013. jún. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
látom, a a tobbségeteknél nem megy oviba...szerintem jo lesz, csak érdekelt volna, nem-e ciki. mert tényleg gyozom oket egyutt (ha betegen gyoztem, igy is), de annyira mások az igényei mindkettonek, meg itt a féltékenység is a kicsi miatt, a legjobbat szeretném. mi épp ma reggel véglegesítettunk, 2 hetet fog járni
2013. jún. 10. 08:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem járnak- ma mentek utoljára. A nagyobb tegnap ballagott,a kisebb még kiscsoportos (1 csoportban vannak/voltak). Nekem is könnyebb,igaz "cűgölöm" a nagyobbakat is magammal,de kényelmesen megyünk,nem kell "időre enni"...
2013. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!