Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor lesz már ennek vége...

Mikor lesz már ennek vége ebben az országban? Soha?

Figyelt kérdés

Szerintem téboly, hogy eleve félni kelljen a rendőröktől egy állítólagos jogállamban, na de ezek az esetek csak a jéghegy csúcsa nyilván, hiszen a zöme nem tud kiderülni.


Ráadásul mi ez, hogy agyon verik, aztán kap 128 ezer Ft büntetést meg felfüggesztettet? Ezzel csak legalizálják a rendőri brutalitást ...


a mostani eset nagyon durva, na de olvashattok benne többet is:


[link]


Meséltem én ezt egyszer egy civilizált országbeli ismerősömnek, és egyszerűen nem akarta elhinni, hogy ilyen létezik. Na de mit is akarunk, amikor nálunk egy letartóztatott csak úgy meghal a rendőrautóban (állítólag szívelégtelenségben ...), vagy letartóztatás közben véletlenül betörik az orra, és ezek az esetek csak úgy történnek sorozatban, aztán a kutyát nem érdekli. Na meg persze bizonyíthatatlan az egész, hát senki nincs ott a rendőrökön kívül ...


Mikor lesz ebben változás végre? Lesz egyáltalán szerintetek?


(és most tök mindegy, ki mit követett el, a lényeg a szabályos eljárás lenne ...)



2013. ápr. 11. 11:10
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
51%

BÁRCSAK LENNE ILYEN RENDŐR MINDEGYIK. AKI NEM LOP CSAL BŰNÖZIK, ANNAK NEM KELL FÉLNIE. AKI MEG JÁRTATJA A SZÁJÁT AZ BIZTOSAN HASONLÓ SZÍNES BŐRŰ BŰNÖZŐ, AKI ATTÓL FÉL, HOGY EGYSZER ÍGY JÁR.

MINDENKI A CSENDŐRSÉG VISSZAÁLLÍTÁSÁRÓL BESZÉL, HOGY AZOK MILYEN TÖKÖS GYEREKEK VOLTAK MEG LEVERTEK AZ UTCÁN. HA MEG EZ VAN MINDENKI CSAK SÍR - KIVÉVE A BECSÜLETES EMBER -.

2013. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
82%
Aki fél a rendőröktől, hogy megverik az már jóban nem sántikál az biztos.........
2013. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
88%

"Meséltem én ezt egyszer egy civilizált országbeli ismerősömnek, és egyszerűen nem akarta elhinni, hogy ilyen létezik."


Na ezt sem hiszem el. Az USA-ban az egyik legelterjedtebb a rendőri túlkapás attól, hogy a magyar tv nem közvetíti. Sorra verik a rabló négereket, azért néhány kósza hírt el lehet kapni.

Ha egyszer tőled lopna a rezes vagy a te nagyszülődet vernék agyon 20 Ft-ért vagy két szem cukorért hamarosan te is ki akarnál nyírni mindenkit.

Ezek a rendőrök tény és való, hogy nem jól cselekedtek, de nem véletlenül borulhatott ki a "bili". Egy láncfűrészért nem állnak neki biztosan püfölni.

2013. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

én nem az USA-ról beszéltem, és tudom, hogy ott is vannak túlkapások, csak azért az arány mégse mindegy sztem. na meg vannak persze, csak aztán ha netán erre bizonyíthatóan fény derül, akkor kiperelik a rendőrséget a vagyonából.


na meg rosszban se sántikálok, de pl egyszer már rám is próbáltak olyat rám verni, amihez közöm nem volt, aztán ha ügyvéd nélkül megyek oda, el se tudom képzelni, mi van, lehet h simán elítélnek a semmiért.


azért álljunk meg ezzel a csendőrséges dologgal, hogy lekevernek az utcán, .... persze, hogyne, csak az itt a nagy probléma, h eleve a rendőrök többsége is a szélsőségesek közül kerül ki, és aztán jönnek a hasonló esetek. talán mégse kéne ezt így, na meg mintha állítólag Nyugathoz akarnánk tartozni. Akkor jó lenne ezt a civilizáltságban is követni, és mondjuk kihallgatás közbeni agyonverés helyett egy kávé mellett felvenni a jegyzőkönyvet. ilyen egyszerű.

2013. ápr. 11. 13:43
 25/54 anonim ***** válasza:
51%

"pl egyszer már rám is próbáltak olyat rám verni, amihez közöm nem volt, aztán ha ügyvéd nélkül megyek oda, el se tudom képzelni, mi van, lehet h simán elítélnek a semmiért. "

Persze, csak úgy kiszúrtak téged a rendőrök az utcán hogy rád húzzanak valamit. Hagyjuk már...

Az, hogy a törvény gyenge és az ügyvéded kimosott még nem jelenti azt, hogy nem csináltál semmit. Legyen ez szó bárki másról is.

Szerintem te csak utálod a rendőröket, mert majdnem elkaptak valamiért és itt próbálsz rossz hírt kelteni. Várod, hogy más is melléd álljon, hogy nyugtasd a lelkedet.

De hála az égnek már nem ez megy. az emberek fel vannak dühödve a sok bűnözés miatt és véget akarnak vetni ennek, ezért is a sok "drasztikus" csoportosulás, mert már másban nem találnak kiutat.

2013. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
65%
De úgy látszik te a bűnözők védelmének oldalán állsz. Akkor vigyél egy kis rezet a barátaidnak.
2013. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
9%
Utálom a rendőröket.
2013. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
65%
Mert valószínűleg ők meg téged, mert kiharcoltad
2013. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
86%

"Ráadásul mi ez, hogy agyon verik, aztán kap 128 ezer Ft büntetést meg felfüggesztettet?"


Miért a rézlopó, öregeket kiraboló büdös banda mit kap??? Még ennyit sem.

2013. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
Egy szaros kis fűrész ellopásáért nem hinném, hogy kockáztatták az állásukat. Itt lehet még valami, amit elhallgatnak.
2013. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!