Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor lesz már ennek vége...

Mikor lesz már ennek vége ebben az országban? Soha?

Figyelt kérdés

Szerintem téboly, hogy eleve félni kelljen a rendőröktől egy állítólagos jogállamban, na de ezek az esetek csak a jéghegy csúcsa nyilván, hiszen a zöme nem tud kiderülni.


Ráadásul mi ez, hogy agyon verik, aztán kap 128 ezer Ft büntetést meg felfüggesztettet? Ezzel csak legalizálják a rendőri brutalitást ...


a mostani eset nagyon durva, na de olvashattok benne többet is:


[link]


Meséltem én ezt egyszer egy civilizált országbeli ismerősömnek, és egyszerűen nem akarta elhinni, hogy ilyen létezik. Na de mit is akarunk, amikor nálunk egy letartóztatott csak úgy meghal a rendőrautóban (állítólag szívelégtelenségben ...), vagy letartóztatás közben véletlenül betörik az orra, és ezek az esetek csak úgy történnek sorozatban, aztán a kutyát nem érdekli. Na meg persze bizonyíthatatlan az egész, hát senki nincs ott a rendőrökön kívül ...


Mikor lesz ebben változás végre? Lesz egyáltalán szerintetek?


(és most tök mindegy, ki mit követett el, a lényeg a szabályos eljárás lenne ...)



2013. ápr. 11. 11:10
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%

A cikk, amit linkeltél ezt írja:


"A két rendőrt őrizetbe vették, az ügyészség halált okozó testi sértés és kényszervallatás miatt kezdett nyomozást. Papp Károly országos főkapitány azt mondta, elfogadhatatlan, hogy jogállamban így érjen véget egy kihallgatás."


Tehát egyértelműen nem volt szabályos senki szerint, amit tettek. Akkor meg most miről beszélünk? Nem hallottál még olyanról hogy egy rendőr bűncselekményt követ el? Ők is emberből vannak, nem lehet kiszűrni minden idiótát a felvételiken.


"Meséltem én ezt egyszer egy civilizált országbeli ismerősömnek, és egyszerűen nem akarta elhinni, hogy ilyen létezik."

AHAHA, nem is tudom te vagy nagyobb sznob, vagy az ismerősöd, aki játszotta a hülyét. Minden országban van ilyen. köcsög libsik...

2013. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 Andizsuzsi ***** válasza:

"Papp Károly országos főkapitány azt mondta, elfogadhatatlan, hogy jogállamban így érjen véget egy kihallgatás."


Én is hallottam ezt a nyilatkozatot, és nem a bűnözők védelmére, DE. Nem az az elfogadhatatlan, hogy így ért véget, hanem az, ahogy kezdődött. Ha nem hal bele, akkor elfogadható lett volna?

2013. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
Szövegértés 1-es olvasd el újra!
2013. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

áhh jézusom ...


de nagyon is tudom, mi folyik itt, de tényleg jobb lenne, ha nem tudnám


"Akkor nem is csodálom , hogy a rendőrök kiakadtak.Nekik is tele van a tökük ezekkel"


--- na megálljunk azért! akár tele van a tökük, akár nincs, akkor se lehet indok arra, hogy halálra verjenek bárkit (és ezt mondom úgy, hogy én se csípem a cigókat ...)

2013. ápr. 11. 11:56
 15/54 A kérdező kommentje:

""Papp Károly országos főkapitány azt mondta, elfogadhatatlan, hogy jogállamban így érjen véget egy kihallgatás."


--jójó, ez a kirakat, hát nem mondhat mást hivatalosan. attól még ő is nyilván tisztában van a helyzettel.

2013. ápr. 11. 11:58
 16/54 anonim ***** válasza:
94%

Ezt az esetet mindenki elítéli, a rendőrök is, ez nem kérdés.

Elég szomorú ha neked ebből az esetből az szűrődött le, hogy a rendőrtől félni kell. Milyen változás kellene? Nem 40000 rendőr követte el, hanem 2.

Kirúgták őket, el lesznek tiltva örökre a foglalkozásuktól, és kapnak pár év börtönt, épp elég büntetés ez szerintem.

Azonnal felmentették az őrsparancsnokot, és a kapitányt is.

Én is feltehetnék egy kérdést (ugyan olyan értelmes lenne mint a tiéd), hogy ti civilek a gyilkolászások után, miért ne legyetek utálva, mikor fogtok megváltozni, és semmilyen bűncselekményt sem követtek majd el? Meddig kell egy nyomozónak a teljes munkaidejét, és még azt követően is a sok civil bűnözővel foglalkoznia? Mikor lesz változás?

Ugye milyen rosszul esik az irónia!?...

2013. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
12%
Ez Magyarország, kedves kérdező.
2013. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
0%
Semmi nem lesz a rendőrfőkapitány majd elmondja hogy helyesen jártak el és még ki is tüntetik őket. Amióta a zsidesz kormányoz ez már csak így megy.
2013. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
60%

"Semmi nem lesz a rendőrfőkapitány majd elmondja hogy helyesen jártak el és még ki is tüntetik őket. Amióta a zsidesz kormányoz ez már csak így megy."


AHAHAHAHAHA ekkora idiótát

2013. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:

[link]


2010. július ötödikén éjjel 11-kor, miután nem tudott bemenni a házba, a helyismeretét felhasználva a melléképületből reszelőt és kalapácsot vett magához. A befelé nyíló bejárati ajtót felfeszítette, miközben a vállával erőteljesen meglökte azt.


A zajra a tulajdonos időközben felébredt és már az ajtónál állt, amikor az hirtelen, nagy erővel kicsapódott. Az idős nő az erős ütés következtében a földre esett. A jajveszékelő asszonyt a vádlott fölemelte, visszavitte az ágyába és betakarta. Ezt követően végigkutatta a lakást, a rejtekhelyen mindössze pár ezer forintot és a sértett bankkártyáját találta meg. Utóbbival a PIN kód ismerete híján nem tudott pénzt felvenni. A magára hagyott idős hölgy az éjszaka folyamán elhunyt, délután találták meg holttestét a hozzátartozói.



....



A vádlott fellebbezésére a Szekszárdi Törvényszék másodfokú, jogerős ítéletében megváltoztatta a Szekszárdi Járásbíróság határozatát és a vádlott bűnösségét bűntett helyett vétségben állapította meg. A fegyházbüntetést és az közügyektől eltiltást is 1-1 évre szállította le. Az enyhítés oka az volt, hogy az igazságügyi orvosszakértők szerint akkor sem biztos, hogy meg lehetett volna menteni a sértett életét, ha a vádlott a segítségére siet, orvost hív. Halálát súlyos szívbetegsége okozta.


--------------------

Egy komment a történethez:


És persze a hosszú évek óta meglévő szívbetegségével jól eléldegélt addig, amíg a szívrohamot rá nem hozta a cigány betörő...... Nyilván semmi köze a rátámadásnak a halálesethez - az orvosszakértők szerint.

2013. ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!