Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek megbüntethetnek...

Szerintetek megbüntethetnek azért, hogy a lépcsőházba nagyvécéztem?

Figyelt kérdés
Arról van szó.hogy nagydolgozni kellett este és pont a lakótelepen jártam és nem volt wc közel.Én felmentem egy tízes panellba és hátul a kislépcsőházba leguggoltam és odap..siltem és odak..káltam és kitöröltem a fenekem zsepivel. Namost,biztos érezték a büdöst majd később a házban és látták,hogy valaki odanagydolgozott és biztos haragudtak érte. Vajon hívtak rendőrt és vajon már nyomoznak utánnam,hogy ki k.kált oda? Vajon a rendőr a kitörölt zsepiről újjnyomatot vett,és holnap már kopognak nálam,hogy eljárást indítanak. Kell e ilyentől félnem? Megtalálhatnak?

2013. jan. 6. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem fognak megbüntetni, pedig megérdemelnéd, én minimum az arcodba kenném.


De nem fognak rendőrségi feljelentést tenni, a takarítónő vagy egy rendesebb lakó feltakarítja egy kis káromkodás mellett.

2013. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
82%
A zsepiről nem vesznek ilyen piti ügyben ujjlenyomatot, a hátrahagyott ürülékből DNS.-t sem vizsgálnak, ha nem látott meg senki, akkor úgy néz ki, megúsztad. Ha tettenért volna valamelyik lakó, és nem belenyomja az arcod, hanem rendőrt hív, akkor legkevesebb szabálysértés, - pénzbüntetés, de lehet, hogy vétség paragrafus is van erre. Mondjuk ha én kaplak el az én lépcsőházamban, akkor belehempergetlek. Veled törlöm fel.
2013. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
háát a bokorba is mehettél volna inkább. azrt ilyet tényleg nem illik. de nem vezsnek ujjlenyomatot jobb dolguk is van szerintem
2013. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ürülékedből dns mintát vesznek, valószínűleg már régóta tudják a személyazonosságodat, csak hagynak kicsit főni a levedben. Aztán, amikor azt hiszed, hogy megúsztad, egy holdvilágos éjszakán rádront egy 20 fős kivégzőosztag. De ha szerencséd van, akkor csak börtönbüntit kapsz, nagyjából életfogytot.

Nah, lehet újra beszarni. De most már ne a lépcsőházba...

2013. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nahh,valamelyest megnyugodtam:)
2013. jan. 6. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!