Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megbüntethetnek engem azert...

Megbüntethetnek engem azert mert Nemetorszagban torrent-tel töltök le egy magyar torrentoldalrol?

Figyelt kérdés
a lakotarsam laptopjat hasznalom, es azt mondta hogy töroöljem le rola a torrentet, mert ez nem biztonsagos es hogy öt fogjak megbuntetni
2012. szept. 9. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Bizony előfordulhat!Nálunk is előfordult már és súlyos eurókba fog kerülni!
2012. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na es mégis ki ellenőrizné?
2012. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem értek hozzá,de valami 1000 eurót(büntetést) kellett 2 éve befizetni,mert valaki valamilyen koncertet(ha jól emlékszem lady gaga),letöltött!
2012. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Es nem lehet valamit ellene tenni? ip cim elrejtes vagy valami ilyesmi??
2012. szept. 10. 09:24
 5/10 anonim válasza:
Szerintem nem, internet rendőrség van
2012. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
IP-címet nem tudsz elrejteni csak egy proxy mögé bújsz, s azzal netezel.
2012. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Megbüntethetnek!Bár elvileg nem a letöltésért hanem a feltöltésért. Csakhogy ha nincs beállítva a torrent programban hogy nem lehet letölteni tőled akkor sajna észrevétlenül megsoztod a letöltött filemt/videót/zenét és már is megosztová váltál. Ezt pedig Németországban büntetik kőkeményen.

Vannak direkt erre alakult csapatok akik figyelik ezeket az oldalakat, illetve IP címeket. Az IP cím alapján pedig egyszerűen a szolgáltatókhoz fordulnak , ők pedig kiadják a nevedet, címedet, elérhetőségedet és ott is van a postaládába a hivatalos ügyvédi levél, leírva részletesen az adatokkal és hogy mit mikor töltöttél fel, osztottál meg, mettől meddig és persze hogy mennyi a büntetésed....vagyis ez esetben a lakótársad büntetése...:-(


sajnos komolyan kell venni ezeket, nem nagyon lehet velük alkudozni, talán egy picikét le lehet faragni a büntetésből ha irsz nekik egy levelet vagy egy ügyvéd, illetve részletfizetést is kérhetsz...


szóval minnél elöbb törölj le mindent szerintem!!

2012. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

elöző vagyok...és ahogy korábban írták a büntetés valóban 1000 euro körüli...

de szoritok hogy ne így legyen és még időben le tudd törölni a dolgokat!

2012. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
aha kössz a valaszt, most jol besz.rtam :D
2012. szept. 12. 08:51
 10/10 anonim válasza:

Lehet egy kicsit kesön irok, de 5 eve lakok nemetorszagban, es az ncore-rol töltök mindent, felfele is. Semmi nem jött eddig. Egy ismerösöm harom eve letöltötte a Farming Simulator aka Landwirtschaft Simulator nevü jatekot (nemet jatek!!!) es fel ev utan jött neki egy level hogy fizessen be 1000 eurot, vagy ha egy heten belül utalja akkor 800-at. Na itt az atbaszas. Elutalod azonnal a 800 eurot hogy mentsd a segged, es nem gondolsz bele. Tiszta pszihologia... Ismerösöm leszarta. Ez volt 2 es fel eve... Azota semmi. Egyszer elutalod a penzüket, rad akaszodnak mint a piocak, figyelnek, es ha rossz iranyba tüsszentesz a neten jön a level... Remelem segitettem.

PS: Regebben a deathlord.eu-rol töltöttem az is rendben van.

2017. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!