Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jogon kérnek bárkitől...

Milyen jogon kérnek bárkitől is fényképes önéletrajzot?

Figyelt kérdés
Az már nem diszkrimináció,ha valakit nem a tudása illetve tanulmányai és tapasztalata alapján vesznek fel egy munkahelyre,hanem a kinézete alapján?
2012. aug. 31. 16:58
1 2 3 4 5
 41/44 bumbi02 ***** válasza:

A színvonal megint kezdi csapdosni a béke hátsófelét...csak ismételten alulról...



Amúgy meg Kérdező, én nem akarom kimutatni hogy a munkaképesek közül hány internetfelhasználó van. Csak azt mondtam, hogy azért ne ferdíts ilyen adatokkal, hiszen fölösleges számba venni a nyugdíjasokat, illetve a 15 év alattiakat, ... illetve, neked nem fölösleges, hiszen ezzel egész jól megdobtad az arányokat.

2012. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Nem ferditettem semmit.
2012. szept. 1. 11:07
 43/44 anonim ***** válasza:
42%
Te jó isten, 41-42., nektek mi a franc bajotok van? Igaz magyar ember csak magyar cégnek dolgozik? Nyilván egyikőtök sem fogadott el soha pénzt külföldi tulajdonú cégtől, még áttételesen sem, mi? Marhák!:D
2012. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
41%
Látom, már lecsengett a téma, de én azért még hozzászólnék annyit, hogy az igaz, hogy ezen felesleges húznod magad kérdező, mert úgy sincs beleszólásod, és ha munkát akarsz, azt kell csinálnod, amit kérnek. Nekem sajnos van negatív tapasztalatom ebben a dologban. A barátnőmmel egy ideig mind ketten kerestük a munkákat, és sok olyan volt amire mindketten beadtuk. Egy és ugyan ahhoz a céghez. Mint mondtam, a barátnőmről van szó, akit tényleg imádok, mert nagyon rendes csaj. A lényeg, hogy ő kifejezett "bögyös" nő, és mindig olyan felsőkben jár, amiben jól látszik, ami van. Munkatapasztalata 1 év strandon, mint jegykezelő meg ilyenek. Nekem persze van mit tenni a cicifixbe, de nagyon átlagos, 75-s. Diplomám van, diákmunka, gyakorlat rádiónál és újságnál és egy kis idő (2x 3hó) munkatapasztalat. Simán azt hittem, még az elején (már 1 éve min. keresek munkát), hogy egy adminisztratív irodai állásra,ahol pályakezdőket is várnak, én lennék a befutó. Hát tévedtem..Barátnőmet vették fel, engem be se hívtak. Hogy ezt még fokozzam, rokonomnak több étteremből álló vállalkozása van, és nagyon menő ismeretségi köre: ő elmondta, hogy az egy pozícióra beérkező pályázatok (kb 1000 db) közül az első 25db-t!!!!! nézték csak meg, abból tudtak is választani, a többi meg kuka. Ismeri a reptér fősajtósát. Volt meghirdetve egy nekem való állás, jelentkeztem is gyorsan, és szóltam neki, hogy szóljon már pár szót az érdekemben. Beszélt is vele, de mint kiderült, már rég megvan rá az ember, csak muszáj volt meghirdetni a pozíciót a látszat kedvéért...Tehát csak azt tudom mondani, hogy nem csak a fotó dolgon lehet itt kiakadni...úgy ahogy van, mindenen. Ki tudja, hány olyan helyre küldjük el az önéletrajzot, ahol már csak kuka...Szomorú tény, de nem tudsz mit tenni, ha nem vagy elég nagy "kutya" vagy annak valamilyen rokona...:(
2012. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!