Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A haveromat feljelentette a...

A haveromat feljelentette a volt barátnője zaklatásért. A héten kapott egy levelet, hogy jelenjen meg kihallgatáson. Mit kaphat ezért? Nagyon be van sz. Rva. Korábban nem volt rendőrségi ügye.

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 09:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha esetleg azt választja,hogy nem megy el.Akkor csak úgy tudja kivitelezni,hogy nem veszi át az idézést.Mivel még nem volt bent egyszer sem,értelemszerűen gyanúsított nem lehet.Ha bemegy,akkor meg szimplán jól kell hazudni.Mondok egy példát,természetesen abban az esetben ha sms-t nem írt,több dolog miatt is mindennapi kapcsolatban álltak.A sértett többször próbált kölcsönkérni tőle.Nem volt pénze,ezért ő mindig csak megcsörgetett.Vissza szoktam hívni,sajnos nem állok jól anyagilag ezért már említette,hogy bosszút áll amiért nem segíttek.Még álmomban sem gondoltam volna,hogy így fogja megtenni.Törvénytisztelő állampolgár vagyok,aki azt sem tudja,hogy mit tegyen egy ilyen esetben.Esetleg,egy kicsit turbózhatod is,valamelyik nap felhívott azt mondta ha esetleg meggondolom magam,visszavonja a feljelentést?Ártatlan szemekkel kérdezd meg a rendőrt,hogy nem e volna jó pénzt adni inkább??
2012. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
és ha e-mailben történnek a zaklatások?
2013. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igaz nem mostani a kérdés, csak véletlenül láttam meg.


Az a véleményem hogy a haverod ex barátnője egy beképzelt lány, aki szerintem simán tudna nemi erőszakot is szimulálni csak hogy a haveroddal kicsesszen. Az ilyeneket hagyni kell a fenébe!

Ha a lány annyira nem akart volna beszélni a sráccal egyszerűen letiltja telefonról, facebookról és emailről. Ha viszont a fiú élőben kezdi el zaklatni, na az egy idő után tényleg gázos.


Szóval nem kell nagy ész hogy valakivel ne beszélgessünk már, csak egy gombnyomás, ez a feljelentgetősdi a legaljasabb dolog és a legerkölcstelenebb, a semmiért ráadásul.


Tuti hogy csak bosszú miatt tette.


Egyébként mi lett a vége? Tisztázta magát a haverod?

2015. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Tiszta lett minden elmondása alapján.

Már 1-1,5 éve nem a haverom tudtam,hogy egy szarkavaró és azzal is tisztában voltam,hogy van neki agyilag baja nem is kicsi.

Hazudozott össze vissza úgyhogy kivágtam mint a macskát szarni!

2015. dec. 5. 13:38
 15/15 anonim ***** válasza:
egyikőtök se normális
2015. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!