Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek a cigány-bűn...

Mi a véleményetek a cigány-bűnözésről?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 22:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Már csak azon kellene elgondolkodnia mindenkinek, hogy ez a három dolog a fenti kettővel mégis miért létezik, ha olyan nagyszerű a társadalom és a törvény?
2012. máj. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
42%

Példáúl számomra érthetetlen, hogy az állam miért sajátítja ki a szerencsejátékot vagy a sportfogadást.


Hányan meg tudnának élni belőle.

2012. máj. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
37%
Ha a cigány-bűnözésen (egybeírva tényleg aláhúzta, ebből az következik hogy a helyesírás-ellenőrző biztosan nem ismeri a szót, szerintem Orbánék is ezért mondják... Ne Matolcsi, nézd, beírtam hogy cigánybűnözés, erre a word aláhúzta. Szerintem ilyen szó nincs is.) azt értjük hogy vannak települések, területek vagy régiók ahol a bűncselekmények nagy részét cigányok követik el, akkor igenis van cigánybűnözés. Azt azonban érdemes tudni, hogy ott általában többségben vannak a cigányok (így nyilván több bűntényt is követnek el), vagy korlátozottabbak az anyagi lehetőségeik. Szóval még ha nem is tudnánk cigánybűnözésről beszélni, biztosan beszélhetünk cigányaluliskolázottságról, cigánytúlnépesedésről, cigánymunkafóbiáról. Ennek az okairól persze megint lehetne beszélni, más az életstílusuk és bele lette kényszerítve egy olyan életvitelbe ami nem tartozik hozzá a kultúrájukhoz. Én nem tudom ép ésszel felfogni, hogy hogy lehet az hogy a mai világban vagy van pénzed vagy hajléktalan vagy. Miért nincs olyan hogy van házad, földed, termeled magadnak a jó kis zöldséget meg gyümölcsöt, elcsereberéled a piacon, és nem zaklatnak olyan hülyeségekkel hogy talajterhelési adó. Kicsit túlzásba lett víve ez a civilizációnak nevezett valami. A szabadság nem ott kezdődik hogy mindenki úgy él ahogy neki tetszik, amíg nem korlátozza ezzel mások jogait?
2012. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ja és általában a szervezett, de kistilű bőnözéssel tehetetlenebb a törvény is.


De én nem beszélek cigánybűnözésről, amíg egy jól öltözött gyerek az apjával meg az anyjával a parkoló felé sétálva belenéz a bevásárlókocsikba, hogy nem maradt e benne százas.



Aki jól él az elégedett és az leszrja a pénzt ha gyerek ha felnőtt, főleg egy százast.

2012. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%

Ehm... azért azt hozzátenném, hogy a cigánybűnözés rasszizmus.


Hány olyan esetről tudtok, hogy egy cigány egy másik cigányt vert volna agyon? Mikor rabolt ki egy cigány egy másik cigányt? ... évente maximum egyszer érkezik hír, hogy a gyerekét vízbe folytja, ezen kívül nincs más. A cigányok mindig a többség ellen követnek el bűntetteket.


Úgyhogy minden cigány, aki bűnöző, az rasszista. De királyokként kezelik őket. Ez mi?

2012. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Megélhetési bűnözésnek hívják amire a kérdező gondol.
2012. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
13/22!Fel kéne ébredni!Hazafiak?Szorgalmasak?Gyere csak el Hatvanba!És hallottál már a VIII kerületről?A Magyar dolgozik,a roma nem!És ez nem rasszizmus,TÉNY AMIT NEM TUDSZ ELFOGADNI!DE HIDD EL AMIT TE ÍRTÁL:CSAK EGY ÁLOM(SE).
2012. máj. 9. 16:09
 18/24 anonim ***** válasza:
"cigányok rajok",ennyi erővel egy "Cigány vagyok" névjegykártyát is átnyújthattál volna.
2012. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Megélhetési bűnözésnek hívják amire a kérdező gondol."


Miért, van szórakoztató bűnözés vagy pihentető bűnözés is?

2012. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 nem dávid ***** válasza:
57%

"Megélhetési bűnözésnek hívják amire a kérdező gondol."


Nyilván azért verik meg az áldozatok meg ölik meg őket... hogy megéljenek...

2012. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!