Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Kuruc. Infó honnan tud...

A Kuruc. Infó honnan tud ilyen sok hírt a cigány bűnözésről?

Figyelt kérdés
Szerintem a fele sem igaz amit írnak.
2010. máj. 2. 11:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
a fele is sok
2010. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekünk a kertünket rendszeresen "betakarítják".

Aztán mégse írta meg a kuruc...

2010. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pl.: Olvasók írnak nekik. Én is írtam már, hogy mit csinálnak a cigányok itt felénk. És láss csodát kitették. Szerinted, ha az index.hu-nak megírnád, hogy a cigányok össze vissza verték a haverodat, 500 forintért, akkor ők kitennék? Gondolom a választ tudod.
2010. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem kell kurucot olvasni elég szürkület után végigsétálni az utcán. Én pl a kurucot márciusig nem is ismertem.
2010. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A kuruc a legolvasottabb jobboldali hírportál. Volt olyan, hogy már én is küldtem be nekik, és lehozták. Ebből következtetek arra, hogy a legtöbb ilyen hírt az olvasók írják.
2010. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sokszor valóban ott szerepel a hírben, hogy "az elkövetők származásáról nincs információnk, de van egy tippünk". Azonban van, hogy az MTI-s, rendőrségi vagy egyéb forrásból szedett hírben körülményesen meg van fogalmazva, hogy cigány ("hosszúszoknyás asszonyság", "fekete hajú, kreol bőrű" stb.), a kurucok meg nevén nevezik, és azt írják, hogy cigány. Ilyen hírből meg annyit sikerült már összegyűjteniük, hogy van egy külön cigánybűnözés rovat.
2010. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezek mind igazak, csak a legnézettebb adókon nem merik világgá kürtölni, mert így is pattanásig feszült a helyzet Mo-n a magyarok és a cigányok között. Azt sem mondták be, hogy Ózd Hétestelepen az utolsó magyart is agyonverték a cigányok (92 éves néni volt), de azt bemondták, hogy a cigányok házára feliratokat festettek (mint utóbb kiderült a cigányok csinálták azt is, és láss csodát, azt sem mondták be).
2010. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezeknek kellene egy saját ország és éljenek ahogy akarnak, ha koszban mocsokban akarnak egymást ölve akkor úgy. Legalább másokat békén hagynának.
2010. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ja. Osztálytársam ezt a gondolatmenetet folytatva megjegyezte, hogy Szibéria úgyis olyan nagy... :)

10-20 négyzetkilométeren össze kellene tömöríteni őket, körbezárni, aztán ott éljenek, ahogy akarnak. Rasszizmus? Kit érdekel?

2010. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
csináljunk cigányokból egy hadsereget és rohanjuk le romániát. ha nyerünk miénk erdély. ha vesztünk ninsc több cigány ^^
2010. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!