Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Attól, hogy nem szabad "Cigány...

Attól, hogy nem szabad "Cigány bűnözésről" beszélni akkor ugye nem is létezik? É B R E S Z T Ő! Magyarország!

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dehogy létezik, kalányos józsi sem veri meg brutálisan és lopja el a tyúkjait a 80 éves marika néninek...
2010. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

OV szerint nincs



röhej

2010. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem minden bűnözőt kéne büntetni, nem csak ezt vagy csak azt. Viszont keményen.


Arról nem a cigányok tehetnek, hogy sz-r a jogrendszerünk és egy csomó dolgot meg lehet úszni. NEM CSAK cigányoknak.

2010. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Arról nem a cigányok tehetnek, hogy sz-r a jogrendszerünk és egy csomó dolgot meg lehet úszni."



de amit meg lehet úszni azt becsülettel el is követik

2010. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Két hónapja jól tartottam őket két hízóval, mert ugye ők megérdemlik! Igazság az, hogy úgy lopták el,de mégiscsak megették! Amúgy szeretem őket, bocs szeretném őket, mármint a tolvajokat a disznók között látni, amikor lakmároznak belőlük! Mármint az állatkáim ! Akkor a hétvégén keresztelő volt a faluban a kissebbségieknél, de derék huszáraink nem mertek bemenni oda, mondván ekkora kárért nem mehetnek oda ellenőrizni! Ja nem is csoda két kertitörpe volt, akire ha a romacsek rátüsszent összeszarja magát! De két hónap után lezárták a nyomozást, a tettes-ek ismeretlenek!
2010. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

15:12-es


na hát erről beszéltem, csak jól le lettem pontozva érte


nekem mindegy lenne, hogy ki vitte el a cuccot, csak látnám rács mögött az arcát, ennyi

nem az érdekel, hogy cigány-e, hanem hogy elkapják és fizettessék meg a kárt + büntessék meg őket

2010. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző


amúgy ja, elég nagy a cigánybűnözés aránya ez kétségtelen

2010. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

annyira fütyik az emberek, amik úgy értelmezik a cigánybűnözést, hogy az egyenlő azzal, hogy minden cigány bűnöző! nem!

csak vannak olyan bűnözési módszerek (uzsora, kertből való lopás, trükkös lopás-csalás, 80éves néni-bácsik megverése, megölése kegyetlen módon) amiket az esetek 99%-ban a kormosok követnek el.

ezt kéne már végre beismerni, és az 100 ft-os rablást is büntetni kíméletlenül!

2010. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem akarok felébredni, hétvége van :)


A cigánybűnözéssel egyébként az a baj, hogy a sok mafla ember azt hiszi, hogy az összes cigány bűnöző. Ezt sugallja.

Még ha így is van, akkor is emberekről van szó.

[link]

Javaslom elolvasni legalább a második és a hetedik cikkelyt. Én magamra nézve kötelező érvényűnek ismerem el ezt a nyilatkozatot. Az, hogy más megsérti, még nem indok arra, hogy én is ezt tegyem.

2010. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 doboszoli ***** válasza:

Nem a szavakon kell filozofálni, hanem egy kalap alá venni a BŰNÖZÉST!

Tegye azt cigány, vagy nem cigány, gazdag vagy szegény,

zsidó vagy gój, FIDESZ vagy MSZP, ha a szándékosság megáll, kegyetlenül szankcionálni. Szívesebben látom az adóm elköltését börtönökre,(persze nem luxuskivitelben)

mint esztelen segélyezésre, amivel igyekszünk megfelelni

a világ elvárásának, egyúttal kitermelve a következő bűnöző generációt.

Bűnöztél? Bűnhődj!!

2010. szept. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!