Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Kuruc. Infó honnan tud...

A Kuruc. Infó honnan tud ilyen sok hírt a cigány bűnözésről?

Figyelt kérdés
Szerintem a fele sem igaz amit írnak.
2010. máj. 2. 11:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én írom nekik a történeteket!


Pista bácsi

2010. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a kuruc.info-t, de a "cigányszíneseik" sajnos igazak, általában vidékről küldik be szemtanúk, szenvedő alanyok, stb., mivel máshol nem figyelnek rájuk, nem közlik le a beszámolókat, sem a bűntények nagy részét. az más tészta, hogy ezzel max. figyelmet kap a dolog, de megoldást még mindig nem:( Maximum ha az ember elolvassa, csak idegesebb lesz.

Sajnos tapasztalat, hogy jó környéken élő emberek egyszerűen nem hiszik el, hogy ez létező dolog, lerasszistázzák az áldozatot is.

Viszont a "cigány-bűnözés" nem csak gádzsók ellen irányul, van pár cigány ismerősöm, aki szabályszerűen elmenekült városából, falujából ,mert rettegett.

2010. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi van ha nyerünk? Megkapjuk a több millió román cigányt.Szerintem bukjuk el azt a háborút!
2010. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13:04-es!

Jól látod a lényeget!

A románok Kalasnyikovjai ellen felszereljük őket jó magyar csúzlikkal, parittyákkal és nyertünk!

2010. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13:02 Tökéletesen igazad van. Sajnos ezek a kiszolgáltatott emberek még a saját honftársaiktól sem kapnak együttérzést. Én Bp-en jó környéken lakom, de teljesen átérzem ezeknek az embereknek a problémáit. Le is rasszistáz a sok budai tahó.
2010. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A kurucinfo mindig megjelöli a forrást is a lap alján. Csak olyan cikket hoznak le amely más médiában is megjelent alaptalan olvasói véleményeket nem. Ezen kívül a kurucinfo megjelöli az elkövetők származását is ugyebár más médiumokban nem szokták (csak ha a cigány az áldozat) így aztán az embernek nem tűnik fel milyen sok bűncselekményt követnek el cigányok.
2010. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 24%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-02 13:04


azokkal meg mehetünk a tótoknak!

Ha minden ott élő magyar felveszi az állampolgárságot elveszítve ezzel a szlovákot, nem tudom mit fog kezdeni magával az a 2 millió szlovák :D:D

2010. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!