Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kormány mért nem csinál...

A kormány mért nem csinál semmi sem a cigány bűnözés/túl szaporodás ellen?

Figyelt kérdés
Vagy vannak tervei ilyen dolgokat illetően?
2011. febr. 13. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Na, próbálok higgadt maradni.

1: Definiáld a cigánybűnözés fogalmát.

2: Nem a BŰNÖZÉS ellen kellene fellépni, amblokk?

3: Embereket korlátozni a szaporodásban had ne kelljen leírnom, kikre volt jellemző. Természetesen a segélyezési rendszer ésszerű átalakítása nem tartozik ide, bár én ez alatt azt értem, hogy a szegények kapjanak inkább, és ne alanyi jogon járjon.

2011. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az átlagember a kormány munkájába csak akkor lát bele, amikor bejelentenek valamit. Az, hogy nem hallunk erről semmit nem feltétlen jelenti azt, hogy nem foglalkoznak a kérdéssel, csupán még nem találtak olyan megoldást, ami véghez vihető, esetleg nem született még egyetértés a megoldásban. A cigányság felzárkóztatása és integrációja nagyon régóta napirenden van.
2011. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már több száz év óta napirenden van, de kevés sikerrel, aminek az okairól szintén évtizedes, ha nem évszázados vita folyik.

Viszont nem látom a lehetőségét annak, hogy külön csak a cigányok szaporulatát csökkenthessék.

2011. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
khmm, 2. válaszoló, szerinted hogy a rákomban tudnák felzárkóztatni a cigányokat?
2011. febr. 13. 18:38
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

dubiis libertas

hol élsz drága barátom? gyere el egy szabolcsi faluba és meglátod,hogy: mi az a CIGÁNYBŰNÖZÉS és,hogy miért kell fékezni a SZAPORODÁSUKAT

2011. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
mert kilóra veszik a szavazataikat. Beküldik őket szavazni, és azt mondják, hogy ha a fideszt X-eled akkor kapsz 500 forintot. A cigánybűnözés őket nem érinti, a túlszaporodás meg csak jó, mert több az eladó szavazat.
2011. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

"khmm, 2. válaszoló, szerinted hogy a rákomban tudnák felzárkóztatni a cigányokat?"


Miért szerinted hogy kell? Én nem tudom, de ez nem is az én dolgom. De nem értem, miért várod el, hogy a kormány megoldja ezt a problémát, ha te magad azt mondod, nincs rá megoldás.

2011. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló: nahát ez az! egy magam fajta kisember nem tud ezzel mit kezdeni, ezért kéne ezt a kormánynak megoldani...

a cigányok meg nem igazán szeretnének felzárkózni véleményem szerint, így nem lehet velük mit kezdeni, maximum ha csecsemő koruktól kezdve bent lakásos suliban élnének...

2011. febr. 13. 23:18
 9/16 A kérdező kommentje:
és még valami: Orbán, mindig azt mondta hogy kidolgoztak ár mindent hogy mi lesz hogy lesz... eddig ezekből a dolgokból mit csináltak, nem tudom, de így nem valószínű hogy túl sokat, és ha felakarnák zárkóztatni az országot, és továbbra is az unió seggét szeretnék nyalni akkor a segélyt kéne megvonni, vagy legalább csökkenteni...a kormány tervezi a segélyezés átformálását?
2011. febr. 13. 23:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Tervezi. Egyebkent meg mindig nem ertelek. Kijelented, hogy nincs megoldas, de azert varod a kormanytol, hogy megoldjak. Ezt magyarazd meg.
2011. febr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!