Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek? Multhét szombaton...

Szerintetek? Multhét szombaton megbüntettek a buszon mert nem volt diákigazolvány. Aztmondta az ellenőr hogy ha 15 napon belül nem mutatom be a diákomat akkor 8000 ft a büntetésem . De a papírra 3 nap van ráírva . Holnap lesz az5. nap

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 19:06
 1/2 A kérdező kommentje:

A pótdíj helyett 1.000 forint utólagos bemutatási díjat köteles fizetni, aki az utazásakor már korábban megváltott, az adott utazásra jogosító menetjeggyel, nevére szóló bérlettel, félhavi bérlettel, más érvényes utazási igazolvánnyal vagy kedvezményre jogosító, jogszabály alapján kiadott, vagy a szolgáltató belső szabályzatában meghatározott igazolvánnyal, igazolással rendelkezik, de azt az utazás alkalmával az ellenőrzéskor felmutatni nem tudja, feltéve, ha azt utólag, az utazás napjától számított 15 napon belül a szolgáltató üzletszabályzatában által előírt módon bemutatja.



De itt van .! szóval szerintem akkor 15 nap a határidő. holnap beviszem hálistennek még csak az 5. nap ba leszek

2012. ápr. 25. 19:12
 2/2 anonim válasza:
Én 8 napról tudtam, de mindenesetre tuti nem 3. SOk szerencsét!:)
2012. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!