Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen büntetésre számíthatok,...

Milyen büntetésre számíthatok, ha egy kicsit "elvetem a sulykot" önvédelmet illetőleg?

Figyelt kérdés

ha megtámadnak és 8 napon túl gyógyuló sérülést okozok a támadómnak, aki nekem 8 napon belül gyógyuló sérülést okoz, akkor számíthatok valamilyen büntetésre? vagy bírságra? és ha tényleg, látszólagosan is nagy sérüléseket okozok neki, és mindezt közbiztonságra különösen veszélyes eszköznek besorolt fegyverrel teszem? (gondolok én itt boxerre például) és számít-e az hogyha a támadó és egyben a károsult is kisebbségi tag? normális válaszokat kérnék szépen, felesleges a harcművészetekről regényt írni, mert az off!

14/F


2012. ápr. 19. 17:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
pont azért lenne nálam ilyen eszköz, mert talán ha nincs nálam akkor az egész végén én feküdnék és nem az esetleges támadóm.
2012. ápr. 20. 12:54
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Arra vannak más eszközök is, tudod? Olyanok, amiket a törvény nem tart különösen veszélyesnek.
2012. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem tudom. például?
2012. ápr. 20. 13:48
 14/15 kovpet ***** válasza:
100%
Gázspray (20g alatti, nem paprika)
2012. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"qkker! Na ez az, mert nem emlékeztem biztosan, hogy hogyan is volt a pontos szöveg, meg mintha változtatott volna rajta a Fidesz tavaly. "


A régit írtam, a tákolmányban több jogot biztosítanak.

2012. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!