Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A bírót nem is fogják felelőss...

A bírót nem is fogják felelősségre vonni?

Figyelt kérdés
Egymilliárd forintot kér az államtól (jogosan)az a panzió tulajdonos,aki 7 évet ült ártatlanul.Bevallom őszintén,tökéletesen igaza van.DE!Ezt a bírót nem kellene azonnal nyugdíjaztatni,és felelősségre is vonni egyben?Az adófizetők pénzéből lesz kártalanítva a vállalkozó?Egy bírói fizetés,nyugdíj több százezer forint,így annak a 33-50%-át szépen vissza kellenne vonni,mivel iszonyatos kárt okozott a döntésével.
2012. márc. 21. 07:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

15.20. vagyok.


"Tanú voltam egy elég komoly ügyben,és a rendőr amit legépelt,nyomokban SEM hasonlitott arra,amit én ott elmondtam neki.Ennek ellenére AZ került a bíró elé,két év múlva."


az én ismeretségi körömben is volt ilyen, a rendőrök úgy gépelik le a vallomást, ahogy az érdekeiknek megfelel (minél egyszerűbben meg lehessen vkit gyanusítani).


tanulság kedves kérdező, nem szabadlana olyasmit aláírni,ami másképp hangzott e, mint ahogy ő legépelte, de a legtöbb ember ilyenkor megilletődve gondolom nem akar szólni.


a magyar igazságszoláltatás tényleg így működik.. nem véletlen, hogy az ügyészi váderedményesség 90% fölötti.

2012. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Komolyan mintha men magyarisztánban élnél jóember. Mikor vontak itt felelősségre egy karhatalmi bürokratát is? A kisembert könnyebb baszogatni, majd azt fogják felelősségre vonni helyette.

Mindazonáltal messzemenőkig gennyes korrupt ügynek tartom, hogy ennyire átlátszóan képtelen bizonyítékok miatt elítéltek egy embert, ja persze részegen 5-en cipelik a véletlen elhagyott ruházatot, meg a jóanyátok lőporos valaga. De ha így is volt azonnal hogy támadás éri joga van védekezni, még ha előzőleg a támadó maga volt a szentlélek is.

Abban meg bízom, hogy kiteregetik az összes érintett adatait a kurucon, elvégre az puszta tényszerű állítás lenne miszerint: ez a 3 bíró elítélt egy embert akiről kiderült 7 év után hogy ártatlan. Tehát itt puszta bizonyítható tényközlés történne, aztán az olvasó majd eldönti hogy pontosan mit gondol arról az emberről.

2012. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!