Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A bírót nem is fogják felelőss...

A bírót nem is fogják felelősségre vonni?

Figyelt kérdés
Egymilliárd forintot kér az államtól (jogosan)az a panzió tulajdonos,aki 7 évet ült ártatlanul.Bevallom őszintén,tökéletesen igaza van.DE!Ezt a bírót nem kellene azonnal nyugdíjaztatni,és felelősségre is vonni egyben?Az adófizetők pénzéből lesz kártalanítva a vállalkozó?Egy bírói fizetés,nyugdíj több százezer forint,így annak a 33-50%-át szépen vissza kellenne vonni,mivel iszonyatos kárt okozott a döntésével.
2012. márc. 21. 07:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
persze és az elsőfokú bíró si félt, amásodfokon eljáró is, majd a legfelsőbb bíróságon lévő is.És mind hülye is volt.... Nem tudsz sokat az ügyről, tehát nem ítélheted meg
2012. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ez egy eset volt. De vajon hány ártatlan ember van még börtönben, akinek nem tárgyalják újra az ügyét, mert már lehetetlen új bizonyítékot előkotorni?

És ha kap is 1 milliárdot, az soha nem fogja visszaadni a 7 évet, 100 milliárd sem.

Hogy a bíróval mi lesz, az innentől lényegtelen.

2012. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

11/12


Akkor mégis mivel lehet még ezt megmagyarázni,kimagyarázni?

Egy ember életveszélyesen fenyegetve,megverve,kirabolva,zsarolva,majd amikor hajszál hijján agyonverik,akkor megvédi magát.Ennek ellenére 13 évet kap,amiből "szerencsére" 7évet ül le.

Akkor korrupció gyanús??'''

2012. márc. 21. 12:18
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A bírókat én is felelősségre vonnám mert az vicc hogy elfogadta hogy 4-5 nagy darab ember, bűnözői háttérrel azért ment az emberke után mert az , állításuk szerint részegen levette a ruháit és ők "csak vissza akarták neki adni"??? És hogy ezután a panzió tulaja kezdett el rájuk, szegényekre lövöldözni??? Úgy hogy figyelmeztető lövéseket adott le elöször de a fekete seregesek "akkor is vissza akarták adni a ruhákat"???

Ez baromira nem életszerű és í bíróknak élből el kellett volna vetniük ezt a hülyeséget!!

magyarán nem arról beszélünk hogy valami életképes éervek hangzottak el a "meglőttek" részéről hanem hogy ott több tanú is állította hogy fenyegették őket a seregesek és még az indok is idióta volt hogy "csak vissza akarták adni a ruháit"!!


Itt én iszonyat komoly vizsgálatot folytatnék mert itt vagy a bírók inkompetens barmok vagy megfenyegették őket! Előbbi esetben ne ítélkezzen az ilyen többet! Utóbbi esetben meg rugják ki azokat akiknek a feladata a bírók védelme az ilyen bűnszervezetek elleni pereknél!


Én el tudom fogadni a második lehetőséget is mert annyira abszurd az egész ügy de akkor a rendőrségnél,belbiztonságnál kell hogy fejek hulljanak!!!!

2012. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Most,hogy olvasom ezt a "vissza akartuk adni a ruhát"komolyan kerekre nyílt a szemem.Én erről nem is hallottam még.Na ezek után engem senki nem tud meggyőzni,hogy itt valami sötét ügylet van a háttérben.Ne hülyéskedjünk már,tanult, intelligens, egyetemet végzett,ember az aki ott űl a pulpitus másik oldalán.Ki ne találjuk már,hogy ezt a maszlagot elhitte..
2012. márc. 21. 14:49
 16/22 anonim ***** válasza:
bocs, de ti nyilatkozatokat olvastok, nem a nyomozati anyagot. disztingváljunk már.
2012. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ahogy látom a hurutinfó ismét a toppon. Ha bíró önvédelemből majd lelő egy általuk felbujtott mélymagyart, akkor mit fognak szólni?
2012. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

sajnos igaza van azoknak, akik a nyomozati szak hibáiban keresik a probléma velejét. Magyarországon a bírók tényleg csak az eléjük tárt bizonyítékok alapján ítélkeznek,sokszor nagyon felületesen (nem véletlen, hogy az ügyészi váderedményesség 90% felett van - magyarul ha bíró elé kerülsz, kevés az esély,hogy megúszod büntetés nélkül).


és igen, a pontatlan, illetve bűnbakot kereső rendőrségi nyomozás (mindegy, mi az igazság, csak találjanak egy vádolható embert - simán lehet úgy csűrni-csavarni pl. a vallomásokat, hogy a potenciális vádlottra nézve rossz legyen) és az ügyek ügyészek általi kiforgatása simán eredményezhet fals, koholt vádakat és ártatalnok elítélését.

2012. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

16/18


Mégis mi lófa@lehetett a nyomozati anyagban?Több hülye rendőr,téves,egészen másképp feltárt fogalmazása, ami valószínüleg elinditotta az egész lavinát.Sajnos tapasztalatból mondom.Tanú voltam egy elég komoly ügyben,és a rendőr amit legépelt,nyomokban SEM hasonlitott arra,amit én ott elmondtam neki.Ennek ellenére AZ került a bíró elé,két év múlva.

Ebben az esetben ugyan mit tartalmazhatott a nyomozati anyag?Kitudja? Mert ha a valós tényeket,akkor ez az ember nem jut börtönbe.

2012. márc. 21. 16:47
 20/22 anonim ***** válasza:

Ja és ami undorító hogy az ügyészség még most is ragaszkodik a 13 éves büntetéshez!!


Nem lehetett volna ennyit szivatni ezt az embert ha az ügyészség nem akarja!!

Ott sem ártana egy nagytakarítás!


És ennyit ért a bűn elleni harc az mszp-s időkben és most is! láthatóan az ügyészség most sem változott semmit!!

2012. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!