Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen esetben mit lehet...

Ilyen esetben mit lehet tenni? Eléggé csavaros.

Figyelt kérdés

A cég, ahol dolgoztam elküldött január 2-3-4én képzésre, majd január 27-én lett volna vizsga, de mai nappal megszüntették a munkaviszonyom.

Mivel a képzésen jelen voltam szerettem volna igazolást kérni róla, majd saját pénzen levizsgázni.

Az ügyintéző tájékoztatott, h a volt cégem a vizsgadíjat is kifizette szal nyugodtan mehetek vizsgázni, ebből probléma nem lehet.

Amit viszont nem tudok az az, hogy én a szerződést úgy írtam alá, h a vizsga sikeres letétele után fél évig köteles vagyok a cégnél maradni, a bizonyítványt is as cégnek küldik.

Az rendben van, hogy mivel felbontották a szerződést nem kötelez továbbá a fél év, de a bizonyítványom, h fogom gy megkapni?


2012. jan. 12. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy hogy elkéred a cégtől? :D Amúgy megkérdezhetnéd a képzést végzőket, hogy nem küldenék-e a te címedre. Nem is értem, hogy miért a cég kapja, a te neved van rajta, így téged illet. De ha ez valamilyen okból nem lenne lehetséges, a cégnek ki kell adnia, mit csinálnának vele amúgy?


Amúgy jó nagy szrt dagaszthattál, ha azonnali hatállyal felmondtak, úgy hogy a társaság pénzt fizetett ki a hó eleji képzésedre.

2012. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!