Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni ebben az...

Mit lehet tenni ebben az esetben? Visszaéltek a képeimmel!

Figyelt kérdés

Facebookon vannak fent képeim, gondolom onnan mentette le ez a bizonyos ember. Egy társkereső oldalon az én képeimmel ismerkedik, egy drogos, alkoholista k*rvaként. Na elkezdtem vele beszélgetni, mintha én is csak ismerkednék...

Nem azzal van a bajom, hogy ellopta a képeimet, elvégre bárki számára elérhető az interneten. Hanem az, amit csinál, akinek kiadja magát..


Mit tudnék tenni?


2011. dec. 26. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:

"Nem azzal van a bajom, hogy ellopta a képeimet, hanem az, amit csinál, akinek kiadja magát."


Akkor veled elég nagy baj lehet, mert attól, hogy te kiteszed a képeidet, az még nem jogosítja fel őt, hogy visszaéljen velük! Engem baromira nem érdekelne, hogy milyen célból szedte le a képeket, nagyon haragudnék érte!


De ha ennek ellenére téged zavar, hogy ezt tette, nem tudsz mást cselekedni, mint felszólítod, hogy törölje a képeidet.

Az internetnek ez a hátulütője, de ha beállítod a facebookon, hogy csak az ismerőseid lássák a képeidet, akkor illetéktelen nem tud vele visszaélni. Az már más kérdés, hogy ha egy ismerős teszi meg mindezt, na az már kellemetlenebb. 30/L

2011. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak az ismerőseim láthatják, de hát ha egyszer feltöltöm az internetre, az kikerülhet bárhova. Bárki lementheti és feltöltheti más oldalakra.
2011. dec. 26. 14:51
 3/9 A kérdező kommentje:
De most elsősorban nem az érdekel, hogy felrakták valahova a képeimet, hanem hogy milyen embernek adja ki magát ez a valaki az ÉN KÉPEIMMEL... :@@
2011. dec. 26. 14:52
 4/9 anonim ***** válasza:
rendőrség
2011. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem fognak kiröhögni? Vagy biztos, hogy komolyan vesznek? 16 éves vagyok..
2011. dec. 26. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Tényleg komolyan gondoljátok, hogy a rendőrséget érdekli az ilyesmi? Teljesen biztos, hogy nem fognak ezzel foglalkozni, de azért megpróbálhatod.

2011. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A társkereső oldalnak kell írni először, le fogják venni a képeidet.
2011. dec. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De attól ez az ember még mindig fog msn-ezni.... Az oldalnak már írtam..
2011. dec. 26. 15:05
 9/9 anonim ***** válasza:

ellattad "kezjeggyel" a kepet???

odairtad,hogy nem hasznalhato fel semmilyen celra a megkeresesed nelkul???

kb senkit nem fog erdekelni a dolog...

max.annyit tehetsz,hogy mented az oldalt es a sajat oldaladdal egyutt elkuldod az uzemeltetonek,felhivod ra a figyelmet,hogy ez fake,toroljek...

es legkozelebb jobban vigyazz a kepeidre...

mert ami egyszer felkerul a netre,az fent is marad...

2011. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!