Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Myvipen visszaéltek a képeimme...

Myvipen visszaéltek a képeimmel, bejelentettem az esetet. Azt írja, hogy küldhetek róla igazolást, hogy könnyebben bírálják el. Hogyan tudok és hol küldeni? Számíthatok eredményre?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 08:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy visszaéltek a képeiddel? Hova küldenél igazolást?
2009. nov. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Felrakosgatta a képeimet myvipjére engedélyem nélkül.


12. Felelősség más személyek adatainak kezeléséért

A felhasználók az oldal használata során – például fényképen, videón, fórumon, üzenőfalon – más személyek adatait csak akkor hozhatják nyilvánosságra, tehetik mások számára hozzáférhetővé, ha ahhoz az érintett személy is hozzájárult. Amennyiben bárki tudomást szerez arról, hogy az oldalon reá vonatkozó személyes adatot tettek hozzáférhetővé, ezt az adatkezelő felé jelezheti. Amennyiben az érintettség igazolt, az adatkezelő az adatokat törli. Az érintettség igazolható:− pl képfelvétel esetén fényképet is tartalmazó dokumentumról készült másolat elektronikus módon való beküldése útján.

2009. nov. 18. 08:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Ahha. Hát szerintem csinálj egy felvételt arról, hogy a te adatlapodon fent van egy kép, meg az illető adatlapján is. Ezt megteheted pl úgy (Windows...), hogy megnyomod a Print Screen gombot a billentyűzeten, és a Paintben Szerkesztés-Beillesztés, majd elmented. Azt nem tudom, hogy látszik-e MyVIP-en, hogy adott képet mikor töltötték fel.
2009. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt már megcsináltam. A kép nincs fent az én adatlapomon, csak az övén. De hova tudom elküldeni? Nem találok semmi email címet.
2009. nov. 18. 11:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Jaj már mit nyávogsz ha ennyire félted a képeidet,ne rakd fel,mert ez benne van a pakliban,ennyit tudhatnál!:S
2009. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, ha olvastad volna, nincsen nálam fent ez a kép, leszedte egy honlapról és felrakta myvipre az engedélyem nélkül! Ha nem tudsz normális választ írni, ne írj!
2009. nov. 19. 07:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Odaírta a képhez, hogy ezen bizony a JóskaPista van rajta és ő vág ilyen fejet? Egy kép nem személyes adat. Ha te azt az interneted valahová feltöltöd - vállalod a kockázatot, hogy felhasználják. Nincs olyan, hogy az a kép a tiéd.
2009. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, ott a nevem ♥-vel. Sehova nem töltöttem fel a képet, nincs is az adatlapomon kép. Sőt a fényképet nem is én készítettem. Engem zavar, hogy fent van nála és nem akarja leszedni!
2009. nov. 19. 10:10
 9/14 anonim ***** válasza:
És honnan tudod hogy egy honlapról töltötte le,ha te sehova nem raktad fel?:D xD
2009. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy megtaláltam én is a képet az adott honlapon. De nyugodtan bunkózz!
2009. nov. 20. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!