Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valóban nem kellene csökkenten...

Valóban nem kellene csökkenteni ezt a hosszú szünidőt az iskolában?

Figyelt kérdés
Kinek jó ez?Szerintem senkinek,de főleg a szülőknem nem.Ritka az a család aki egész nyáron tudja felhőtlenül nyaraltatni a gyerekét,én speciel nem.Gyerekek ezrei "nyaralnak"otthon a négy fal közt,vagy a koszos játszótéren,vagy egész nap csavarognak.Én nem is értem minek kell ez a három hónapos szünidő?
2011. júl. 8. 01:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%
Tanuljon a halál 30 fokban.
2011. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Gondolkozóó-nak

-Látom nem erős oldalad a gondolkodás.Írom ezt annak ellenére,hogy felnött ember létedre tudhatnád,hogy pl.egy 6-7-8, de még egy kilenc éves gyereket sem hagyunk otthon "egyedül".Ezt egyébként írom azoknak akik szintén nem gondolkodnak,vagy csak felelőtlen szülők..

-A net bevan kötve, számitógép van,sőt játékok is,szomszédok is(akik nem gyermek megörzők)és örülnek ha a sajátjukat elpasszolják.Tehát a te általad javasoltak kilőve,meg egyébként is.

-ezio auditore-nak

-Mert régen a gyerekes szülőknek nem mondtak fel minden apróságért,gondolom akkor te még iskolába járhattál,hogy ezt nem tudod.

04.25-nek

"azért mert te nem tudod megoldani"...

-ha figyelmesen elolvastad volna a kérdésem,akkor értenéd,hogy sok olyan család nevében kérdeztem,akik NEM TUDJÁK MEGOLDANI!!!(megnyugtatlak én megoldottam)

DE!!!visszakérdezek.

"Nem vagy te önző"?-mert TE megtudod oldani,az nem jelenti azt,hogy a másik ezer is megtudja.Nem mindenkinek van nagyi,papi,mama,vidék,jó levegő,sok-sok szabi-ka,meg sok pénzecske....vágod?

Aki meg a strandolást javasolja,gondolom felügyelet minden nélkül,attól szívesen megkérdezném:van gyereked?te elengednéd egyedül felnött felügyelet nélkül?Komoly szülő lehetsz,vagy vagy már.

2011. júl. 8. 20:49
 23/26 anonim ***** válasza:

Csak ámulok bámulok mennyi hülye ötletet adnak a szünidő megoldására,azoknak akiknek nincs szabijuk,illetve nem 2,5 hónap.

Nekem a lányom 8 éves per pillanat, én sem tudom mi lesz még jó pár hétig.Egyedül akkor sem hagynám ha 11 éves lenne,mert 2011-et írunk,és nem a békés 80'-ast.A nagyszülők 80 évesek vidéken laknak,gyerek felügyeletre alkalmatlanok.A jelenlegi hírdetett táborokat nem tudjuk megfizetni,szabink összesen 2 hét van.Na most akkor??Még mielött valaki írná,hogy fizessek elő a netre közlöm, van.Még mielött azt a tanácsot adnátok,hogy "elvan az egyedül"-köszi én a gyerekemet nem hagyom egyedül,mert bármi történhet, és ahhoz még kicsi.Valahogy megoldom,bár még nem tudom hogyan.

2011. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
73%

"2011-et írunk,és nem a békés 80'-ast"


Akkor vegyük az utolsó 10 évet, ezalatt is meg lett oldva anélkül hogy csökkentenék a nyári szünetet, pedig pár éve még hosszabb volt a nyári szünet.

A szülők generációjának is meg volt a szünete, így utólag már könnyű azt mondani hogy legyen kevesebb szünet mert hogy nem a szülő szenvedi meg.

Szüksége van ennyire a gyereknek, a szűlönek meg az a dolga hogy oldja meg ahogy tudja, ha más nincs marad otthon egyedül, minden szülő képes volt ezt megtenni az elmúlt évek során...

2011. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

21.33-nak

A "békebeli" időkben voltak napközis táborok,például engem is oda rakott be anyám,amikor elfogyott a szabi.Szerinted most van?Elárulom már nincs,és ami tavaly még volt, már azt is megszüntették.

De egy gyereket akkor sem lehet otthon egyedül hagyni,reggel 7-től délután 5ig,ha tele van a hűtő, ha nem ha van net,ha nincs,ez maximális felelőtlenség,és ráadásul veszélyes is.Én konkrétan az alsósokra gondolok,nem a kamaszokra.Bár azt sem tartom helyesnek,hogy reggeltől estig a játszótereken lógnak,meg csavarognak a városban mindenfelé céltalanul,kulcsal a nyakukban hetekig.

2011. júl. 9. 01:26
 26/26 anonim válasza:
100%
menjél és tanulj te ha ennyire hiányod van okoos
2011. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!