Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valóban nem kellene csökkenten...

Valóban nem kellene csökkenteni ezt a hosszú szünidőt az iskolában?

Figyelt kérdés
Kinek jó ez?Szerintem senkinek,de főleg a szülőknem nem.Ritka az a család aki egész nyáron tudja felhőtlenül nyaraltatni a gyerekét,én speciel nem.Gyerekek ezrei "nyaralnak"otthon a négy fal közt,vagy a koszos játszótéren,vagy egész nap csavarognak.Én nem is értem minek kell ez a három hónapos szünidő?
2011. júl. 8. 01:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
A gyerekek inkább nyaralnak otthon mint az iskolában.
2011. júl. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Az lehet,csak hogy egy munkából elszakadni nem tudó szülőnek ez sovány vígasz.Mert ugye a gyereket meg kell oldani,egyedül hagyni nem lehet,a nyári táborok megfizethetetlenek,a strandok szintén,az önkormányzati napközis táborokat bezárták(pénzhiány)Akkor??Hogyan tovább a "nyaralással"?-otthon..
2011. júl. 8. 02:29
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az iskolák kész kínzás lennének a gyerekeknek. Nem sok iskola engedheti meg magának a legókondicionálót. Ha igen akkor sem mindenhova. ÉS a gyerekek majd ülhetnek a 35-40 fokos termekben, mikor strandon is lehetnének. Tanulás meg szinte semmi sem lenne mert olyan melegben gondolkodni is fáj.
2011. júl. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a szüleim tanárok, valóban: légkondi nélkül nem lehet tanítani nyáron. Már a május és június is necces. Egyébként csak a gyerekeknek 2,5 hónap, a tanároknak ez csak 1,5.
2011. júl. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudnak egymáshoz átmenni játszani? etc? Ne mondd már. Annyiféle szóakozási lehetőség van ma már. Vegyél neki egy számítógépet és fizess elő a netre...

Vegyél neki háziállatot. problem solved

2011. júl. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Én megértem, de régen, miért nem voltak ilyen panaszok? Na? Ugye
2011. júl. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
36%
Gondolkozóó, és magára hagynál így egy kisiskolást, egyedül, otthon? Nem a szórakozás hiánya a probléma, gondolkozz...
2011. júl. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
03:17 pl. sulik, önkormányzatok jobban megengedhették maguknak a nyári táborokat, volt sok úttörőtábor meg ilyesmi :)
2011. júl. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Tisztába vagyok vele, de nem akartam ennyire visszanyúlni, maradjunk 5-6 év távlatban.
2011. júl. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
De egy fél pontot megér ;)
2011. júl. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!