Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűntetőügyben kell tanúskodnom...

Bűntetőügyben kell tanúskodnom, mert láttam az egészet a nyílt utcán, mitől kell tartanom?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok az elkövetőtől ... mit tanácsoltok???
2011. ápr. 26. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kell tartani. Tanúvédelem van.
2011. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
3,5 éve történt és tárgyalás lesz.
2011. ápr. 26. 23:01
 3/13 anonim ***** válasza:

Tanúvédelem?A nagy ló@szt van.Öt évvel ezelött,a kollegám és én egy tárgyalásra voltunk beidézve mint védett tanúk.Kik voltak a folyósón?A népes cigány család,akik ellen kellett volna tanúskodnunk.Megtámadtak egy férfit,és majdnem halálra verték abban az üzletben ahol dolgoztunk.

Mi fogtuk magunkat,és a folyósó végéről sarkon fordultunk.Nem tanúskodtunk amit jeleztünk is késöbb.Nem láttunk nem hallottunk ezek után semmit.

2011. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ez van itt és még őket védik.
2011. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mondjatok már vmi bíztatót, fosok nagyon mind a családtól mind az ügyvédjüktől
2011. ápr. 26. 23:12
 6/13 anonim ***** válasza:
A ti ügyvédetekkel beszéljétek meg, hogy féltek tanúskodni. Majd ő elmnodja, hogy azon a bíróságon hogy zajlik a tanúskodás, stb. stb. De megértelek. Én is félnék.
2011. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ott van az elkövető is, mondd azt, hogy nem emlékszel!
2011. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Annyi nyugalom legyen benned h te csak szemtanú voltál és nem elkövető.


Nem beszélek mellé elmondom nálunk hogy volt, Nagymuterom látott egy késelést 1évre rá beidézték tanúnak még csak azt se mondhatta hogy nem emlékszik már semmire. Őszintének kellett lennie úgy h mellete 1paddal ült az a 21éves srác aki leszúrta a nőjét


Nem volt itt semmi védelem, puszi puszi alapon mindenki hazajött azóta sincs semmi


Ha az elkövetővel nem álltál kapcsolatban ne félj, keresni úgysem fog. Elég amin átmegy ha lecsukják.


19/F

2011. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tanuskodtam hasonló esetnél. Volt nagy üvöltözés a folyosón a népes családtól,volt fenyegetőzés,hogy mit csinálnak és kivel és a családommal.....stb.

Bent is volt bekiabálás, akkor már csak azért is elmondtam mindent. nem történs semmi. Ők is tudták, hogy ha történne akkor még egy páran mennének a börtönbe.

Egyébként nő vagyok.

2011. ápr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérjél tanúvédelmet az ügyésztől (írásban!!),zárt ülést.

Hivatkozz az igen rossz közbiztonságra .....

De el kell menned, a jegyzőkönyvet gondosan olvasd el csak

az legyen benne amit mondtál és akkor írd alá ha, ok!

Vigyázz mert az ügyvédek a bíróval, a bíró az ügyésszel

összejátszik és elkenik az ügyet!!

2011. ápr. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!