Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jól tettem hogy nem csináltam...

Jól tettem hogy nem csináltam semmit?

Figyelt kérdés
Ma a párommal sétáltunk a tóparton amikor egy család mellett elmentünk és a fogyatékos lányuk kiabálta hogy ‘nézd bánya a felesége, bánya a felesége’ nekem. Mivel fogyatékos volt, kellett 1 perc mire felfogtam hogy mit mondott(annyira érthetetlenül beszélt) majd mondtam a páromnak hogy ezt mondta, ő meg le volt döbbenve hogy nem is értette mit mondott, de hogy biztos irigységből mondta. Kb 5 percig fortyogtam magamban hogy igenis kiállok magamért, visszamegyek és beverek neki egyet hogy kiesik az összes foga. Mire visszaértünk természetesen nem voltak már ott. Párom mondta hogy jobb is, hogy elmentek mert ezért tuti lecsuktak volna engem. Kérdés ezért milyen büntetés járt volna? Ez nem számít önvédelemnek? Megvédem az önbecsülésem? Súlyosabb lett volna a büntetés hogy egy fogyatékos embernek verek be vagy az nem számít?

tegnap 18:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Az önvédelem nem az, hogy egy sérült gyerek megszólalására képes lennél őt komolyan bántani, bántalmazni.
tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Katona Dius ***** válasza:
100%
19es ezek az emberek nem tudják, hogy neked ez esetleg rosszul esik,vagy hogy nem szép dolog, amit mond. Rád néz, eszébe jut egy szó es kimondja. Ennyi
tegnap 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
23,nem,a rosszindulat nem csak úgy jön
tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%

Két fogyatékos...

Neki van róla papírja.

Neked meg most ez a kérdés az irásos bizonyítékod.

tegnap 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Mindegyik kommentelő aki azt írta, az igazat mondta ugyanolyan gonosz, alacsony szinten van mint ez a fogyatékos lány! A szüleinek kellett volna rászólni hogy ilyet nem illik csinálni, de ők csendben hagyták hogy így viselkedjen, ezzel arra következtetek hogy ez nem az első alkalom volt! Persze nem ti voltatok ebben az élethelyzetben, nem hallottátok milyen utálattal kiabálta utánam, ezért nem is releváns amit gondoltok. Biztos vagyok benne hogy sokan bántották már ezt a lányt, azonban így nem lehet viselkedni! Ezért én gyerekkoromban akkorát kaptam volna hogy a fal adja a másikat! Ez a gond a z-generációval hogy a szülők hagyják ezt a viselkedést ahelyett hogy nevelnék a gyerekeiket! Én sem járok úgy az utcán hogy odakiabálom a legelső degradáló szót ami eszembe jut az emberről ha igazam van, ha nem. Illem tanulható, fogyatékos vagy sem.
tegnap 23:10
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért én gyerekkoromban akkorát kaptam volna hogy a fal adja a másikat!"

Régen minden jobb volt, mert akkor legalább megverték a gyerekeket?

Hát nem hiszem...


"Mindegyik kommentelő aki azt írta, az igazat mondta ugyanolyan gonosz"

Minket is meg fogsz majd verni, mert nem tetszik, hogy nem bólogatunk, hogy mennyire is igazad van? A fizikai erőszak nem megoldás, ezzel csak azt mutatod, hogy valójában mennyire is gyenge vagy.


"Illem tanulható"

A dühkezelés is. Tanuld, gyakorold.

tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Veled is baj van, ha nem fogod fel, hogy a fogyatékos nem fogja fel a szavai értelmét, és csak bizonyos szintig nevelhető, fejleszthető.
ma 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!